Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ outdoor playground rubber flooring ] eşleşme 159 Ürünler.
3mm Renkli Kauçuk Granül Güvenlik Koruma Yüksek Elastikiyet
| Renk: | Mavi, Gök Mavisi |
|---|---|
| İşlev: | Güvenlik Koruması, Yastık Esnek |
| Ürün adı: | EPDM Granüller, EPDM kauçuk |
Koşu Parkuru ve Oyun Alanı Epdm Kauçuk Granüller Gök Mavisi Renk
| Renk:: | çeşitli parlak renkler, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışım oranı: | PU bağlayıcı: EPDM =1:6 |
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Renk dekorasyonu, gürültü azaltma |
13mm Kauçuk Koşu Yolu Açık Yürüyüş Yolu Zemin Sandviç Sistemi
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
ISO Mavi EPDM Kauçuk Granülleri Spor Yerleri Koşu Yolu Oyun Alanı
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %14, %20, %22, %25, %35, %40 vb. |
| Ürün Adı:: | Açık hava oyun alanı spor zeminleri koşu pistleri EPDM kauçuk granülleri |
Koşu Parkuru Kırıntısı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı Polieter MDI
| Ürün adı:: | PU Yapıştırıcı, Poliüretan bağlayıcı, PU yapıştırıcı |
|---|---|
| Yapıştırma İşlevi:: | SBR veya EPDM ile yapıştırma |
| Başvuru:: | Koşu Parkuru ve Oyun Alanı Döşemesi İçin PU Bağlayıcı |
ITF Outdoor Kauçuk Spor Salonu Paspasları Geri Dönüştürülmüş SBR Granüller Küflenmez
| Renk:: | EPDM Granüllü Siyah |
|---|---|
| Özellik:: | Şok Emici, Kaymaz |
| İsim:: | Kauçuk Spor Paspasları |
Oyun Alanı Güvenliği Koruması için 0,5 mm EPDM Kauçuk Granüller
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Standart boy: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Renk Dekorasyonu, Güvenlik Koruması, Kaymaz |
Suni Çim Sarı Kırmızı Mavi için 3mm Anti UV EPDM Kauçuk Granüller
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Standart boy: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Renk Dekorasyonu, Güvenlik Koruması, Kaymaz |
Islak Dökme Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı Şeffaf EPDM Bağlayıcı
| Ürün adı:: | PU yapıştırıcı, PU yapıştırıcı, Poliüretan bağlayıcı |
|---|---|
| Başvuru:: | Koşu Parkuru Kaplaması, Spor Zemin Kaplaması, Oyun Alanı Zemin Kaplaması |
| Tip:: | Tek bileşenli PU |
Kauçuk Fayans için Oyun Alanı Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı Renksiz PU Bağlayıcı
| Ürün adı:: | Fabrika Doğrudan Tedarik PU Bağlayıcı |
|---|---|
| Yapıştırma İşlevi:: | Oyun Alanı veya Koşu parkuru zemin kaplaması için SBR veya EPDM ile yapıştırma |
| İşlenmemiş içerikler:: | MDI, Polieter, vb |

