Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ outdoor playground rubber flooring ] eşleşme 159 Ürünler.
IAAF Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru Patinaj Önleyici PU Bağlayıcı ve EPDM Granül Kauçuk Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13 mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Tam PUR Sentetik Koşu Yolu Dışarıda EPDM Islak Dökme Pisti Zemini
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Su Geçirmez, Kaymaz, dekoratif |
|---|---|
| Rengi:: | kırmızı, mavi, vb |
| Kalınlık:: | 13mm |
İncinmiş sentetik koşu pistleri Çevre koruma pist zeminleri
| Oyun:: | Atletik Koşu Pisti, Atletik Pist |
|---|---|
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Antistik, Isıtma |
| Rengi:: | Kırmızı, mavi, sarı, yeşil |
Kırmızı Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru
| Oyun:: | Spor ve Oyun Alanı, Atletik Koşu |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
SBR Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru Çevre Dostu
| Oyun:: | Spor ve Oyun Alanı, Atletik Koşu |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
13mm Kauçuk Koşu Parkuru, Toksik Olmayan Kırmızı Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
SPU Spor Zemin Kaplaması Hava Koşullarına Dayanıklı Koşu Parkuru 13mm Kalınlık
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Garanti: | 8-10 yıl |
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
Sandviç Koşu Parkuru Döşeme Malzemesi İçin Ses Geçirmez SPU Döşeme
| Kalınlık: | 13mm veya özelleştirin |
|---|---|
| Çekme mukavemeti,Mpa ≥:: | 0.8 |
| Dikey deformasyon:: | 1,74 mm |
5mm Kalın Silikon PU Basketbol Spor Sahası Atletik Döşeme
| Malzeme: | Silikon PU, Silikon Poliüretan, SPU kaplama |
|---|---|
| Başvuru: | Tenis, basketbol, badminton, voleybol vb. |
| Yapı:: | Astar, yastıklama katmanı, güçlendirme katmanı, son kat katmanı |

