Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ outdoor playground rubber flooring ] eşleşme 159 Ürünler.
Şeffaf Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı Tek Bileşenli PU Bağlayıcı
| Ürün adı:: | PU Yapıştırıcı, Poliüretan bağlayıcı, PU yapıştırıcı |
|---|---|
| Yapıştırma İşlevi:: | SBR veya EPDM ile yapıştırma |
| Başvuru:: | Koşu Parkuru ve Oyun Alanı Döşemesi İçin PU Bağlayıcı |
Oyun Alanı için Yeşil Poliüretan Bağlayıcı Kauçuk Granüller Anti UV
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi ve benzeri, renk şemasını kontrol edebilir |
|---|---|
| Standart beden: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Döşeme Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
Kırmızı Yeşil Epdm Kauçuk Kırıntı Spor Bahçesi ve Suni Çim Dolgusu
| Rengi:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışımı oranı: | PU bağlayıcı: EPDM =1: 6 veya 1:5.5 |
| Standart Boyutlar:: | 0.5-1.5mm, 1-4mm, 0.5-2.5mm, 2-4mm, Özel |
Oyun Alanı Islak Dökün Kauçuk Granüller Esnek Yüzey Kaplama Malzemesi
| Rengi:: | Kırmızı, Mavi, Portakal, Gren, çeşitli renkler |
|---|---|
| İşlev:: | Renkli dekorasyon, Güvenlik Koruması |
| Standart Boyutlar:: | 0,5mm-5,0mm, 1-4mm, 0,5-1mm.1-2mm.2-4mm.3-5mm, 0,5-1mm 1-2mm 2-4mm 3-5mm, Özelleştirilmiş |
EPDM Poliüretan Tutkal PU Yapıştırıcı Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
| Ürün adı:: | PU Bağlayıcı, PU Yapıştırıcı, Poliüretan Bağlayıcı |
|---|---|
| Başvuru:: | çocuk oyun alanı döşemesi, koşu parkuru, spor döşemesi |
| Yapıştırma İşlevi:: | Güçlü Yapışma, iyi yapışma |
EPDM PU Bağlayıcı SBR Bağlayıcı Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
| Yapıştırma İşlevi:: | Güçlü Yapışma, iyi yapışma |
|---|---|
| Başvuru:: | çocuk oyun alanı döşemesi, koşu parkuru, spor döşemesi |
| Ürün adı:: | PU Bağlayıcı, PU Yapıştırıcı, Poliüretan Bağlayıcı |
Suni Çim Sentetik Çim Dolgu Epdm Kauçuk Granüller Toksik Olmayan
| Rengi:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışımı oranı: | EPDM: PU=1:5.5 veya 1:6 |
| Standart Boyutlar:: | 0.5-1.5mm, 1-4mm, 0.5-2.5mm, 2-4mm, Özel |
Tam PUR Açık Hava Atletizm Kauçuk Koşu Pisti IAAF Sertifikası Her Hava
| Kalınlık:: | 13mm, veya isteğe göre özelleştir |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı, yeşil, mavi, Özelleştirilmiş, Kırmızı veya özelleştirilmiş |
| Özellik:: | UV ışınlarına dayanıklı, Kaymayı önleyici, şok emilimi |
Islak Dökme EPDM Kırıntı Döşeme Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı PU Bağlayıcı
| Yapıştırma İşlevi:: | Yapısal Yapıştırıcı |
|---|---|
| Morfoloji:: | Su Emülsiyonu |
| Başvuru:: | Yapı |
ITF Kapalı Tenis Kortu Zemin Kaplaması, Yeşil Tenis Kortu Sentetik Zemin Kaplaması
| Dikey deformasyon:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >%45 |
| Kopmada Uzama:: | 857 |

