Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ outdoor playground rubber flooring ] eşleşme 159 Ürünler.
RoHS Basketbol Sahası Poliüretan Ahşap Doku Desen
| Oyun:: | Basketbol, badminton, Masa Tenisi vb. |
|---|---|
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, vb. |
| Uygulama:: | Spor Sahası, Spor Bahçesi |
Sandviç sistem IAAF sertifikalı Atletik Spor Sahası Zemin Kaplaması Kauçuk Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre özelleştirin |
|---|---|
| Özellik:: | UV ışınlarına dayanıklı/Kaymayı önleyici, Yastık Sekmesi |
| Renk: | Kırmızı, yeşil, mavi, Özelleştirilmiş, Kırmızı veya özelleştirilmiş |
IAAF Sentetik Atletik Spor Zemin Kaplaması Sandviç Kauçuk Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre özelleştirin |
|---|---|
| Özellik:: | Dayanıklı / UV ışınlarına dayanıklı / Kaymaz |
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, vb |
Sentetik PU Koşu Yolu Isıtma Plastik Pist Zemini
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
CE Polyurethane Koşu Yolu 13mm Sentetik Koşu Yolu Piste Zemin
| Oyun:: | Spor Zemini |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%40 |
SPU Yüksek Kaliteli ve Dayanıklı ve Alev Geciktirici Seviye 1 Basketbol Zemin Kaplaması
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Garanti: | 8-10 yıl |
0.53 Kayan Sürtünme Katsayısı SPU Basketbol Zemin Kaplaması
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
| Garanti: | 5 yıl |
Profesyonel Esneklik ve Mükemmel Aşınma Direnci ve Dekoratif Zemin Fonksiyonu Basketbol Zemin Kaplaması
| Malzeme: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
| Garanti: | 5 yıl |
CN-S04 Kristal Basketbol Sahası Döşeme ve Su Geçirmez ve Ses Geçirmez
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Garanti: | 5 yıl |
0.9mm Dikey Deformasyon ve Yüksek Geri Tepme ve Ses Geçirmez ve 1.4mpa Çekme Dayanımı Silikon PU Basketbol zemin kaplaması
| Material: | Silicon Polyurea |
|---|---|
| Application: | outdoor school stadiums and Gymnasiums |
| Color: | Red or you can customize |

