Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ outdoor playground rubber flooring ] eşleşme 159 Ürünler.
Su Geçirmez 400m Koşu Parkuru
| Kopma anındaki uzama: | % 138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm, istek başına kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
RoHS PU Koşu Yolu Su geçirmez Sentetik Spor Yolu Sandviç Sistemi
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya istek başına |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
RoHS PU Koşu Parkuru, Suya Dayanıklı Sentetik Atletik Parkur
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm veya istek başına |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
EPDM Granül PU Koşu Parkuru, 13mm Sandviç Koşu Parkuru
| Kopma anındaki uzama: | % 138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya istek başına kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Kaymaz PU Koşu Parkuru, 0.4Mpa Sentetik Koşu Parkuru
| Kopma anındaki uzama: | % 138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya istek başına kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
13mm PU Koşu Parkuru, Tam PUR Sistemi Tartan Koşu Parkuru
| kopma uzaması: | %138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm, istek başına kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
13mm Sandviç Sistem Koşu Parkuru EPDM Granül Yayın Yüzeyi
| kopma uzaması: | %138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya isteğe göre kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
EPDM Granule Red PU Running Track Full Pour Polyurethane Bağlayıcı
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm veya isteğe göre kalınlık |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
13mm Sandviç Sistem Koşu Pisti
| Oyun:: | Koşu parkuru |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya isteğe göre |
| Kurulum Yolları: | Sabit |
CN-S01 Yüksek Geri Tepme ve Su Geçirmez ve Toksik Olmayan ve 45 Sertlik ve Seviye 1 Alev Geciktirme
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Application: | outdoor school stadiums and Gymnasiums |
| Color: | Red or you can customize |

