Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ outdoor playground rubber flooring ] eşleşme 159 Ürünler.
CN-S01 Güçlü ve daha dayanıklı benzersiz kilitleme fabrika spu basketbol sahası döşemesi
| Malzeme: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Renk: | Mavi veya özelleştirebilirsiniz |
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
CN-S01 RoHS ve Su Geçirmez ve Ses Geçirmez Silikon Poliüre Basketbol Zemin Kaplaması
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
| Garanti: | 8-10 yıl |
Toksisite ve Koku Yok ve İnşaata Uygun SPU Basketbol Sporları Zemin Kaplaması
| Malzeme: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
| Garanti: | 8-10 yıl |
ITTF CN-S01 Basketbol Sahası Zemin Kaplaması ve Yüksek Kaliteli Suya Dayanıklı Zemin Kaplaması
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
Okul için CN-S04-C Cryatal Aşınmaya Dirençli Katmanlı Basketbol Zemin Kaplaması
| Malzeme: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
| Renk: | Kırmızı veya ahşap rengi veya özelleştirebilirsiniz |
Plastik 13 mm sentetik koşu pisti Hava Durumu Sandviç sistemi
| Oyun:: | Koşu parkuru, Pist, Koşu Parkuru, Atletizm Pisti |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm uluslararası standart kalınlığı, veya kalınlığı özelleştirebilirsiniz |
| Çevre Koruma Seviyesi: | E1 |
Atletik PU Koşu Pisti Tartan Plastik Pist Spor Döşeme
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Tartan Plastik Pist Atletik PU Koşu Parkuru Spor Zemin
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Spor Zemin Atletik PU Koşu Parkuru Tartan Plastik Pist
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Şok Emme ve Ayak Bileği, Eklem ve Bağlardaki Yaralanmaları Azaltın SPU Basketbol Sahası Zemin Kaplaması
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |

