Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ iaaf athletic running track ] eşleşme 263 Ürünler.
CN-S05H 9mm Sivri Koşu PU Pist Döşeme Kaymaz
| Renk: | kırmızı, yeşil sarı ve mavi |
|---|---|
| Şok emme oranı: | 39.3 |
| Gerilme direnci: | 0.62mpa |
Güzel Hava Durumu Çevre Koruması PU Koşu Yolu Çin üreticisi
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı |
| Kalınlığı: | 13mm |
Kullanım Direncili PU Koşu Yolu Yüksek Şok emicilik pist zemini
| Renk: | Kırmızı, yeşil. |
|---|---|
| Uygulama: | Profesyonel olmayan antrenman pistleri, spor salonları, okul pistleri, spor pistleri |
| Özellik: | Yüksek şok emicilik, kolay temizlik ve bakım ve elastik istikrar |
5mm Kalın Silikon PU Basketbol Spor Sahası Atletik Döşeme
| Malzeme: | Silikon PU, Silikon Poliüretan, SPU kaplama |
|---|---|
| Başvuru: | Tenis, basketbol, badminton, voleybol vb. |
| Yapı:: | Astar, yastıklama katmanı, güçlendirme katmanı, son kat katmanı |
IAAF Sentetik Basketbol Sahası Zemin Kaplaması
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses geçirmez, Kaymaz, vb |
|---|---|
| Başvuru:: | Spor Sahası, Spor Bahçesi |
| Özellik:: | Çevre Dostu, Eko-ücretsiz |
Ses Geçirmez SPU Döşeme, IAAF Sentetik Basketbol Döşeme
| İşlev:: | Güzel Dekorasyon, Ses Geçirmez, Güvenli Koruma |
|---|---|
| Uygulama:: | Vairoud Spor Sahası, Spor Bahçesi, Spor Oyunu |
| Özellik:: | Çevre Dostu, Çevreye Duyarlı, Tüm Hava Koşulları |
Silikon PU Dış Mekan Atletik Döşeme
| Top oyunu:: | Basketbol ve çoklu Spor Zeminleri |
|---|---|
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, Güvenlik Koruması vb. |
| Uygulama:: | Spor Sahası, Oyun Parkı, Spor ve Müsabaka Sahası |
Suya Dayanıklı SPU Pist Döşeme Hava Koşullarına Dayanıklı 13mm
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
|---|---|
| Başvuru: | Spor salonları, okul stadyumları |
| İşlev: | kaymaz, su geçirmez, yüksek geri tepme ve sivri uçlar |
Kendinden Düğüm Deseni SPU Pist Döşeme Suya Dayanıklı Yüksek Geri Tepme Ses Geçirmez
| Renk: | kırmızı |
|---|---|
| Kalınlık: | 13 mm |
| Şok emilimi,%: | 35.1 |
SPU Kauçuk Pist Döşeme Verimli Tampon Geri Tepme ve Dayanıklı Performans
| Kalınlık: | 13 mm |
|---|---|
| Şok emilimi: | 35.2 |
| Dikey Deformasyon, mm: | 0,8 |

