Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ sport flooring epdm rubber granules ] eşleşme 187 Ürünler.
SPU Kauçuk Koşu Parkuru Toksik Olmayan 13mm Kalınlık
| Kalınlık: | 13 |
|---|---|
| Şok emilimi,%: | 35.6 |
| Dikey deformasyon, mm: | 0,8 mm |
Poliüretan Kauçuk Atletik Pist Anti UV Çevre Dostu
| kalınlık: | 14 mm |
|---|---|
| şok emilimi: | >%35 |
| sürtünme faktörü: | 0,56 |
Silikon Poliüre Kauçuk Koşu Parkuru Püskürtme Kaplama Geçirgen Toksik Olmayan
| Renk: | Kırmızı veya yeşil veya mavi |
|---|---|
| Malzeme: | silikon poliüre |
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
CE Polyurethane Koşu Yolu 13mm Sentetik Koşu Yolu Piste Zemin
| Oyun:: | Spor Zemini |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%40 |
Sentetik PU Koşu Yolu Isıtma Plastik Pist Zemini
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Sandviç sistem IAAF sertifikalı Atletik Spor Sahası Zemin Kaplaması Kauçuk Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre özelleştirin |
|---|---|
| Özellik:: | UV ışınlarına dayanıklı/Kaymayı önleyici, Yastık Sekmesi |
| Renk: | Kırmızı, yeşil, mavi, Özelleştirilmiş, Kırmızı veya özelleştirilmiş |
Okul Sandviç Sistemi Koşu Yolu Şok emici pist zemini
| Oyun:: | Koşu parkuru, Pist, Koşu Parkuru, Atletizm Pisti |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre |
| Kurulum Yolları:: | Makine ve aletlerle sahada kurulum |
Tam PUR Açık Hava Atletizm Kauçuk Koşu Pisti IAAF Sertifikası Her Hava
| Kalınlık:: | 13mm, veya isteğe göre özelleştir |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı, yeşil, mavi, Özelleştirilmiş, Kırmızı veya özelleştirilmiş |
| Özellik:: | UV ışınlarına dayanıklı, Kaymayı önleyici, şok emilimi |
Anti Spike Renkli Koşu Yolu PU Koşu Yolu Iaaf Sertifikasıyla
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| Şok emilim oranı,%: | 38.9-40.1 |
IAAF Sentetik Koşu Parkuru
| Oyun:: | Atletik Koşu |
|---|---|
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Anti-Statik, Isı Yalıtımı |
| Renk:: | Kırmızı, Mavi vb. |

