Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ sport flooring epdm rubber granules ] eşleşme 187 Ürünler.
Play Park Kauçuk Zemin Kaplama Ozona Dayanıklı Anti UV
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karışım oranı:: | PU Bağlayıcı : EPDM granül = 1kg : 5.5kg veya 1kg:6kg |
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %10, %12, %14, %20, %22, %25, %35 vb. |
Radyasyon Olmayan Kauçuk EPDM Granüller Kapalı Spor Salonu Döşeme Şok Emici
| Renk: | EPDM granüllü siyah |
|---|---|
| özellik: | titreşim önleyici |
| isim: | kauçuk spor salonu paspasları |
Gürültü Önleyici Kauçuk Spor Paspasları Kare Şekli Titreşim Önleyici
| renk: | epdm granülleri ile pembe |
|---|---|
| özellik: | titreşim önleyici |
| isim: | kauçuk spor salonu paspasları |
Okul Bahçesi Kauçuk Zemin, Sarı EPDM granula zemin
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karıştırma oranı:: | PU Bağlayıcı : EPDM granül = 1kg : 5,5kg veya 1kg:6kg |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Güvenlik Koruması Konforlu Kauçuk EPDM Oyun Alanı Iaaf Koşu Yolu için Granül
| Malzeme: | EPDM Granüller |
|---|---|
| Sıkıştırma kurtarma oranı: | %98,5 |
| geri yaylanma değeri: | 26mm |
IAAF Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru Patinaj Önleyici PU Bağlayıcı ve EPDM Granül Kauçuk Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13 mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Sıvı Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı EPDM Granül Oyun Alanı Döşeme
| Malzeme Yapısı:: | 200kg / Namlu / 250kg / Namlu |
|---|---|
| Geri Yaylanma Değeri:: | 26mm |
| Uygulama:: | Ticari konut binası |
Çocuk Oyun Alanı Açık Oyun Alanı Paspasları ISO14001 Toksik Olmayan
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karıştırma oranı:: | PU:EPDM = 1 kg:5.5kg veya 1kg:6kg |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
10mm Kauçuk Koşu Parkuru Aşınma Direnci Renk EPDM Yüzey
| Kalınlık:: | 10mm |
|---|---|
| Renk::: | Özelleştirilmiş |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
EPDM UV Dirençli Kauçuk Oyun Alanları/Parklar/Eğlence Parkları'nda Kullanılabilir
| Malzeme: | EPDM Granüller |
|---|---|
| Sıkıştırma kurtarma oranı: | %98,5 |
| Springback değeri: | 26mm |

