Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ sport flooring epdm rubber granules ] eşleşme 187 Ürünler.
Dış Mekan SPU Kauçuk Koşu Parkuru IAAF Sertifikalı
| Kalınlık: | 13 mm |
|---|---|
| Şok emilimi: | 35.2 |
| Dikey Deformasyon, mm: | 0,8 |
CE PU Kauçuk Koşu Parkuru Hava Direnci Sandviç Sistemi Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Sandviç Tipi Kauçuk Koşu Parkuru Toksik Olmayan Su Geçirmez Ses Geçirmez
| Renk: | kırmızı |
|---|---|
| Başvuru: | Spor salonları, okul stadyumları, atletizm sporları ve yüzme havuzu |
| Malzeme: | silikon poliüre |
Okullar İçin Suya Dayanıklı Tam Pu Stil Yüksek Ribaund Kauçuk Koşu Parkuru
| Renk: | kırmızı |
|---|---|
| Garanti: | 8-10 yıl |
| Dikey deformasyon: | 1.37 mm |
Solvent Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı Çevre Koruma
| Yapıştırma İşlevi:: | Yapısal Yapıştırıcı |
|---|---|
| Morfoloji:: | Su Emülsiyonu |
| Çekme Uzaması:: | % 103.6 |
Okul Solmaz Lastik Koşu Parkuru Şok Emme Anti Sivri
| Dikey deformasyon: | 1.47 mm |
|---|---|
| Kayma önleyici değer (bpn 20℃): | 47 |
| Çekme gücü,mpa: | 1.11 |
Çevre dostu Rekabetçi Fiyat Silikon PU Dış Çevre Çeşitli Mahkemeler Kauçuk Spor Yatakları
| Malzeme: | EPDM Granüller |
|---|---|
| geri yaylanma değeri: | %30 |
| kayma sürtünme katsayısı: | 0,53 |
IAAF Sertifikalı Sandviç Tipi PU Koşu Yolu Sentetik Kauçuk Malzemesi
| Kaymayı Önleme Değeri:: | 56 |
|---|---|
| Çekme Dayanımı ( MPa): | 1.12 |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Kolay İnşaat PU Koşu Pisti / Pist Döşeme
| Renk: | Kırmızı/Yeşil/Mavi/sarı |
|---|---|
| Malzeme: | Poliüretan |
| Benzen: | çıkış yok |
IAAF Onaylı Sky Blue EPDM Yayın Sandviç Sistemi Atletik Kauçuk Koşu Parkuru
| Renk:: | Kırmızı yeşil mavi |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm, veya kalınlığı özelleştirin |
| Şok Emme Oranı:: | %38,9 |

