Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ red polyurethane running track ] eşleşme 215 Ürünler.
Kauçuk Akrilik Tenis Kortu Döşeme Minderi Ribaund
| Dikey deformasyon:: | 2.3mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 45 |
| Kopmada Uzama:: | 857 |
Okullar için Su ve Ses Geçirmez ve Çizilmeye Dayanıklı Silikon Poliürea Tenis Kortu Zemin Kaplaması
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
|---|---|
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
TB-201Base Primer SPU Tenis Sporları Zemin Kaplaması, Toksik Olmayan
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
| Garanti: | 5 yıl |
Daha Etkili ve Görsel Karışık CN-S04 -C Kristal Baskatball Parke
| Malzeme: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
| Garanti: | 5 yıl |
64 Kaygan Sürtünme Silikonlu PU Tenis Kortu Zemin Kaplaması
| Malzeme: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
CN-S02 Silikon PU Döşeme ve Toksik Olmayan ve Yüksek Geri Tepme,5 Darbe Emilimi
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Garanti: | 5 yıl |
Iaaf ile Kolay İnşaat Çevre Dostu Kristal Basketbol Sahası SPU Döşeme
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | sarı/yeşil/mavi |
| Kalınlık: | 3-10mm |
ITF Sertifikası Tenis Kortu İçin Dayanıklı Açık / Kapalı Spu Döşeme
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/mavi/yeşil/gri |
| Kalınlık: | 3mm-10mm |
Itf ile Açık Hava Konforlu Hava Koşullarına Dayanıklı Spu Tenis Kortu Döşeme
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/yeşil/mavi/gri |
| Kalınlık: | 3mm-10mm |
Iaaf Sertifikalı Özelleştirilmiş Çevre Dostu SPU Basketbol Sahaları Döşeme
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/mavi/gri |
| Kalınlık: | 3-10mm |

