Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ rohs stadium running track ] eşleşme 210 Ürünler.
Anti Spike Renkli Koşu Yolu PU Koşu Yolu Iaaf Sertifikasıyla
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| Şok emilim oranı,%: | 38.9-40.1 |
Anti UV Kauçuk Atletik Pist
| Oyun:: | Atletik Koşu Parkuru Döşeme |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya özelleştirilmiş kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Ses geçirmez Anti UV sentetik koşu pistleri kauçuk döşeme koşu pistleri
| Oyun:: | Atletik koşu pist zeminleri |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Oyun Alanı Sentetik Koşu Parkuru Çevre Dostu
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35,8 |
Oyun Alanı İçin Sentetik Poliüretan Koşu Atletik Pistleri
| Kalınlık:: | 13 mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Tüm Hava Koşullarına Uygun Sentetik Atletik Pist 13mm Spay Kaplama Koşu Pisti Kauçuk Zemin
| Renk:: | Kırmızı, mavi, Yeşil |
|---|---|
| Malzemeler:: | PU |
| Benzen: | çıkış yok |
13mm Uluslararası Standart IAAF Onaylı Atletik Koşu Pisti için Anti UV Spor Saha Yüzey Kaplama Malzemeleri
| Kalınlık:: | 13mm veya özelleştirin |
|---|---|
| Sertifikalar:: | IAAF, CE, ROHS vb. |
| Renk:: | Kırmızı yeşil mavi |
EPDM Kauçuk Hava Koşullarına Dayanıklılık Koşu Parkuru Granülleri Anti UV Dirençli
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Standart boy: | 0,5-1,5 mm, 1-4 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Renk Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
Solmayan EPDM Kauçuk Granül Koşu Parkuru Renkli EPDM
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi ve benzeri, renk şemasını kontrol edebilir |
|---|---|
| Standart beden: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Döşeme Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
Spor Salonları Sentetik SPU Koşu Zemin Kaplaması Kokusuz Anti UV
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Malzeme: | silikon poliüre |
| Uygulama: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |

