Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ rohs stadium running track ] eşleşme 210 Ürünler.
Nefes Alabilir Plastik Koşu Parkuru, Islak Dökme EPDM Spor Zemin Kaplaması
| Oyun:: | Koşu parkuru |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre |
| Kurulum yolları: | Sabit |
EPDM Kauçuk Hava Şartlarına Dayanıklılık Koşu Parkuru Granülleri Alkaliye Dayanıklı
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Standart boy: | 0,5-1,5 mm, 1-4 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Renk Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
Su geçirmez sentetik koşu pistleri tüm hava koşulları UV karşıtı pist zeminleri
| Oyun:: | Atletik koşu pist zeminleri |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
ISO PU Koşu Yolu Anti UV Sentetik Koşu Yolu Sandviç Sistemi
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
IAAF Koşu Parkuru döşemesi Spor Bahçesi Yüzey Kaplaması EPDM Kauçuk Granüller
| Rengi:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, Turuncu, özelleştir |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışımı oranı: | EPDM: PU=1:5.5 veya 1:6 |
| Standart Boyutlar:: | 0,5 mm-5,0 mm, 1-4 mm, 2-4 mm, 3-5 mm, 2-4 mm, Özelleştirilmiş |
Koşu Parkuru Suni Çim Dolgu Epdm Kauçuk Granüller IAAF FIFA Sertifikalı
| Renk:: | çeşitli parlak renkler, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışım oranı: | PU bağlayıcı: EPDM =1:6 |
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Renk dekorasyonu, gürültü azaltma |
CE PU Kauçuk Koşu Parkuru Hava Direnci Sandviç Sistemi Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Suni Çim Dolgusu IAAF Koşu Parkuru Epdm Kauçuk Granüller Yeşil Renk
| Rengi:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, özelleştir |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| EPDM ve PU bağlayıcı karışımı oranı: | EPDM: PU=1:5.5 veya 1:6 |
Tartan Atletik Koşu Parkuru Epdm Kauçuk Granüller Mavi Renk IAAF Sertifikalı
| Rengi:: | seçmek için çeşitli parlak renkler, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışımı oranı: | PU bağlayıcı: EPDM =1: 6 veya 1:5.5 |
| İşlev:: | Güvenlik Koruma, Renk Dekorasyonu, Gürültü azaltma |

