Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ rohs stadium running track ] eşleşme 210 Ürünler.
Oyun alanı Açık PU Koşu pistleri Şok emici Yarış pistleri zeminleri
| Kaymayı Önleme Değeri:: | 56 |
|---|---|
| Çekme Dayanımı ( MPa): | 1.12 |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Atletizm Kauçuk Koşu Parkuru 13 mm Sentetik Koşu Parkuru
| Oyun:: | Spor ve Oyun Alanı, Atletik Koşu |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Çevre Dostu EPDM Kauçuk Koşu Parkuru
| Oyun:: | Spor ve Oyun Alanı, Atletik Koşu |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Polyurethane Halk Koşu Sokağı 10mm Dışarı Koşu Sokağı Pist
| Oyun:: | Polyurethane koşu pistleri |
|---|---|
| Kalınlık:: | 5mm, 8mm, 10mm, 13mm. |
| Şok Emme Oranı:: | >%40 |
Stadyum İçin 0.4Mpa Aşınmaya Dayanıklı Sentetik Kauçuk Koşu Pisti
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm veya isteğe göre |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Stadyum Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru 0.4Mpa Aşınmaya Dayanıklı
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm veya isteğe göre |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Kırmızı EPDM Granül PU Koşu Parkuru Tam Dökme Poliüretan Bağlayıcı
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
IAAF Okulu PU Koşu Yolu Anti-Statik Çevre Dostu Pist Zemini
| Kaymayı Önleme Değeri:: | 56 |
|---|---|
| Çekme Dayanımı ( MPa): | 1.12 |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
UV Dayanımlı Atletik Koşu Pistleri Poliüretan Darbe Emici
| Kalınlık:: | 13mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Nefes Alabilir Plastik Koşu Parkuru, Islak Dökme EPDM Spor Zemin Kaplaması
| Oyun:: | Koşu parkuru |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre |
| Kurulum yolları: | Sabit |

