Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ rohs stadium running track ] eşleşme 210 Ürünler.
Oyun Alanı için Yeşil Poliüretan Bağlayıcı Kauçuk Granüller Anti UV
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi ve benzeri, renk şemasını kontrol edebilir |
|---|---|
| Standart beden: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Döşeme Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
Çocuk Oyun Alanı EPDM Kırıntı Kauçuk Anti UV Ekolojik
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb |
|---|---|
| Standart beden: | 0,5-1,5 mm, 0,5-2,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Renk Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
Yeşil Renk Rekabetçi Fiyat Atrificial Çim Dolgu Epdm Kauçuk Granüller
| Rengi:: | seçmek için çeşitli parlak renkler, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışımı oranı: | PU bağlayıcı: EPDM =1: 6 veya 1:5.5 |
| İşlev:: | Güvenlik Koruma, Renk Dekorasyonu, Gürültü azaltma |
Suni Çim Sarı Kırmızı Mavi için 3mm Anti UV EPDM Kauçuk Granüller
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Standart boy: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Renk Dekorasyonu, Güvenlik Koruması, Kaymaz |
Iaaf ile Açık Kaymaz Ahşap Doku Basketbol Sahası Döşeme
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | ahşap doku |
| Kalınlık: | 3mm-10mm |
Şok emici ahşap doku yüksek esneklik basketbol sahası
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | ahşap doku |
| Kalınlığı: | 3mm-10mm |
Iaaf Sertifikalı Özelleştirilmiş Çevre Dostu SPU Basketbol Sahaları Döşeme
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/mavi/gri |
| Kalınlık: | 3-10mm |
Ahşap dokusuyla özel dış / iç basketbol zemini
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | Ahşap deseni |
| Kalınlık: | 3mm-10mm |
Yanmaz 6mm Silikon Poliüre Tenis Kortu Döşeme, Solmaz ve Dayanıklı
| Renk: | Mavi veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Garanti: | 8-10 yıl |
| İşlev: | anti-silide ve yüksek geri tepme ve su geçirmez ve anti-UV |
Hem Çimento hem Asfalt taban Silikon Poliüre Malzemeler Tenis Kortu Zemin Kaplaması
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
| Su Geçirgenliği: | 0 mm/dak |

