Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ rohs stadium running track ] eşleşme 210 Ürünler.
13mm Sandviç Sistem Koşu Pisti
| Oyun:: | Koşu parkuru |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya isteğe göre |
| Kurulum Yolları: | Sabit |
Sentetik PU Koşu Yolu Isıtma Plastik Pist Zemini
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
13 mm IAAF Sentetik Kauçuk Koşu Yolu Spaycoating Tartan Sandwich Tipi
| Uygulama:: | Atletizm Koşu Yolu, Koşu Yolu, Stadyum, Spor Salonu, Spor ve Oyun Alanı vb. |
|---|---|
| Özellik:: | Çevreye Dostu, Çevre Temiz, Sentetik Kauçuk Dayanıklı |
| İşlev:: | Ses geçirmez, kayma, statik, ısı yalıtımı |
EPDM Granül PU Koşu Parkuru, 13mm Sandviç Koşu Parkuru
| Kopma anındaki uzama: | % 138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya istek başına kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
13mm PU Koşu Parkuru, Tam PUR Sistemi Tartan Koşu Parkuru
| kopma uzaması: | %138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm, istek başına kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Su Geçirmez 400m Koşu Parkuru
| Kopma anındaki uzama: | % 138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm, istek başına kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Atletik PU Koşu Pisti Tartan Plastik Pist Spor Döşeme
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Tartan Plastik Pist Atletik PU Koşu Parkuru Spor Zemin
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Spor Zemin Atletik PU Koşu Parkuru Tartan Plastik Pist
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Stadyum Sentetik PU Koşu Yolu, IAAF Sertifikasıyla 0.4Mpa Kullanım Direnci
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |

