Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ red polyurethane running track ] eşleşme 215 Ürünler.
Yüksek sıçrama akrilik kaplama Tüm Hava Kullanımı Tenis sahası spor zemini Itf ile
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/gri/mavi/mor |
| Kopmada Uzama: | %857 |
Profesyonel Spu Ahşap Dokusu RoHS Sertifikalı Basketbol Spor Mahkemesi Zeminleri
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | ahşap doku |
| Kalınlığı: | 3mm-10mm |
İyi Performanslı Silikon PU Tenis Sahası
| Malzemeler: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/gri/mavi/mor |
| Dikey Deformasyon: | 2,3 mm |
ITF Kapalı Tenis Kortu Zemin Kaplaması, Yeşil Tenis Kortu Sentetik Zemin Kaplaması
| Dikey deformasyon:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >%45 |
| Kopmada Uzama:: | 857 |
Oyun Alanı SPU Döşeme, Olimpik Park Sentetik Basketbol Sahası
| İşlev:: | Güzel Dekorasyon, Ses Geçirmez, Güvenli Koruma |
|---|---|
| Uygulama:: | Vairoud Spor Sahası, Spor Bahçesi, Spor Oyunu |
| Özellik:: | Çevre Dostu, Çevreye Duyarlı, Tüm Hava Koşulları |
Ses Geçirmez SPU Döşeme, IAAF Sentetik Basketbol Döşeme
| İşlev:: | Güzel Dekorasyon, Ses Geçirmez, Güvenli Koruma |
|---|---|
| Uygulama:: | Vairoud Spor Sahası, Spor Bahçesi, Spor Oyunu |
| Özellik:: | Çevre Dostu, Çevreye Duyarlı, Tüm Hava Koşulları |
Mavi SPU Döşeme, 2.3mm Kapalı Basketbol Sahası Döşeme
| İşlev:: | Güzel Dekorasyon, Ses Geçirmez, Güvenli Koruma |
|---|---|
| Uygulama:: | Vairoud Spor Sahası, Spor Bahçesi, Spor Oyunu |
| Özellik:: | Çevre Dostu, Çevreye Duyarlı, Tüm Hava Koşulları |
Anti UV SPU Döşeme Sert Üst Yumuşak Aşağı Renk Değişikliği Yok
| İşlev:: | Güvenli Koruma, Güzel Dekorasyon |
|---|---|
| Uygulama:: | Spor Oyunu, basketbol sahası, Tenis kortu |
| Özellik:: | Tüm hava koşulları, Anti-UV, Çevre Dostu |
Toksik Olmayan Zararsız Yeşil Malzeme ile CN-S01 SPU Basketbol Zemin Döşeme
| Renk: | kırmızı |
|---|---|
| geri yaylanma değeri: | 22 |
| çekme mukavemeti: | 0.7mpa |
Normal ve Sızdırmazlık Önleyici SPU Basketbol Sahası Zeminine Dış Mekan Rebound
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Garanti: | 8-10 yıl |
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |

