Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ itf tennis court acrylic surface ] eşleşme 159 Ürünler.
SPU Dış Basketbol Sahası Döşemesi, IAAF Arka Bahçesi Çok Spor Sahası
| Oyun:: | Tenis |
|---|---|
| Kalınlık:: | 5mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 45 |
Okul 7mm Açık Çoklu Spor Kortu Sızıntı Önleyici Çatlak
| Oyun:: | Tenis kortu |
|---|---|
| Kalınlık:: | 7mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 40 |
ISO14001 Kauçuk Açık Basketbol Sahası Döşeme Kabarcıksız
| Dikey deformasyon:: | 2.3mm |
|---|---|
| Kopmada Uzama:: | 857 |
| Ribaund Değeri:: | 88 |
ITF SPU Akrilik Tenis Kortu Onaylı ve Peelingsiz Zemin
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava stadyumları ve spor salonları |
| Garanti: | 8-10 yıl |
5mm ITF Level1 Alev Geciktirici ve Ses Geçirmez Okul Tenis Kortu Zemin Kaplaması
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Renk: | Mavi veya özelleştirebilirsiniz |
| Garanti: | 8-10 yıl |
0.035 Giyilebilirlik Silikon PU Tenis Kortu Zemin Kaplaması
| Malzeme: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
Hem Çimento hem Asfalt taban Silikon Poliüre Malzemeler Tenis Kortu Zemin Kaplaması
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
| Su Geçirgenliği: | 0 mm/dak |
Okullar için Su ve Ses Geçirmez ve Çizilmeye Dayanıklı Silikon Poliürea Tenis Kortu Zemin Kaplaması
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
|---|---|
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
7mm Dış Mekan SPU ve Çevre Korumalı Tenis Kortu Zemin Kaplaması
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
| Garanti: | 8-10 yıl |
6mm 3.0mpa Çekme Dayanımı Silikon PU Tenis Kortu Döşeme
| Malzeme: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Garanti: | 5 yıl |

