Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ itf tennis court acrylic surface ] eşleşme 159 Ürünler.
ITF Kauçuk SPU Zemin Akrilik Tenis Alanı Zemini Yastık Geri Dökme Katmanı ile
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Geri Tepme Değeri: | %88 |
| Kaydırma sürtünmesi: | 76n |
ITF Sertifikası Tenis Kortu İçin Dayanıklı Açık / Kapalı Spu Döşeme
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/mavi/yeşil/gri |
| Kalınlık: | 3mm-10mm |
Spor salonu, spor salonu için dayanıklı akrilik spor spor salonu
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/mavi/gri |
| Geri Tepme Değeri: | %88 |
RoHS Açık Spor Kortu Zemin Kaplaması Suya Dayanıklı Toksik Olmayan Tenis Kortu Zemin Kaplaması
| Dikey Deformasyon:: | 2,3 mm |
|---|---|
| kopma uzaması:: | 857 |
| Geri Tepme Değeri:: | 88 |
Kırmızı SPU Akrilik Tenis Sporları Zemin Suya Dayanıklı Kaymaz
| Renk: | farklı renk türleri veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Geri tepme değeri,%: | 82 |
| Darbe emilimi,%: | 8 |
SPU Tenis Sporları Zemin Kabarcıksız
| kopma uzaması: | 857 |
|---|---|
| çekme mukavemeti mpa: | 3.2 |
| Giyilebilirlik (750g/500r): | 0.035 |
Yüksek sıçrama akrilik kaplama Tüm Hava Kullanımı Tenis sahası spor zemini Itf ile
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/gri/mavi/mor |
| Kopmada Uzama: | %857 |
3mm Akrilik Açık Voleybol Kortu Döşeme Silikonlu PU Yastık
| Dikey Deformasyon:: | 2,3 mm |
|---|---|
| kopma uzaması:: | %857 |
| Geri Tepme Değeri:: | %88 |
SPU Açık Voleybol Sahası Zemin Kaplaması Renk Değişimi Yok
| Dikey deformasyon:: | 2.3mm |
|---|---|
| Şartname:: | her namlunun ağırlığı: 30kg / varil |
| Şok Emme Oranı:: | 30 |
IAAF Badminton Kortu Kauçuk Zemin Kabarcıksız Su Geçirmez
| Dikey deformasyon:: | 2.3mm |
|---|---|
| Şartname:: | her namlunun ağırlığı: 30kg / varil |
| Şok Emme Oranı:: | >% 45 |

