Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ itf tennis court acrylic surface ] eşleşme 159 Ürünler.
Tenis Kortu Sentetik Spor Zemin Kaplaması
| Dikey Deformasyon:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >%45 |
| kopma uzaması:: | 857 |
SPU Tenis Kortu Döşeme, Mavi Açık Spor Kortu Döşeme
| Dikey deformasyon:: | 2.3mm |
|---|---|
| Alev Geciktirici:: | 1. sınıf |
| Gerilme direnci:: | 3.2 |
Tamponlama 1.12MPa Tenis Kortu Döşeme Silikonu Poliüretan
| Oyun:: | Tenis |
|---|---|
| Çekme Dayanımı:: | 1,12 MPa |
| Şok Emme Oranı:: | >% 45 |
Kauçuk Açık Tenis Kortu Döşeme 1.12MPa Renk Değişikliği Yok
| Oyun:: | Tenis |
|---|---|
| Çekme Dayanımı:: | 1,12 MPa |
| Taşıma Paketi:: | Variller ve Paletler |
Ekoloji dostu Yüksek İskele Özel Tenis Sahası Silikon PU ITF ile zemin
| Malzeme: | SPU Akrilik |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/mavi/ |
| Kalınlık: | 3mm-10mm |
ITF Silikon PU Akrilik Tenis Kortu Zemin Kaplaması Toksik Olmayan Solmaya Karşı Kaydırmaz
| Renk: | Yeşil, mavi veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Başvuru: | okul stadyumu spor salonları |
| Geri tepme değeri,%: | 85 |
ITF Kapalı Badminton Kortu Döşeme, 5mm Akrilik Yüzey Badminton Kortu
| Oyun:: | Tenis |
|---|---|
| Kalınlık:: | 5mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 45 |
Güvenli ve Konforlu Spor Zeminleri Tenis Sahnesine İtf Sertifikalı Kaplama
| Malzemeler: | SPU Akrilik |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/gri/mavi/mor |
| Kalınlığı: | 3-10mm |
Silikon Poliüretan Tenis Kortu Döşeme ISO9001 Anti Slide
| Dikey deformasyon:: | 2.3mm |
|---|---|
| Şartname:: | her namlunun ağırlığı: 30kg / varil |
| Şok Emme Oranı:: | >% 45 |

