Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ itf tennis court acrylic surface ] eşleşme 159 Ürünler.
%22 Geri Yaylanma Değeri Silikon PU Basketbol Zemin Kaplaması
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
Level1 Alev Geciktirici Spu Döşeme Basketbol İçin Kaydırmaz
| Geri yaylanma değeri,%: | 29 |
|---|---|
| kayan sürtünme katsayısı: | 0,52 |
| sertlik, 20 ℃: | 45 |
CN-S02 Silikon PU Döşeme ve Toksik Olmayan ve Yüksek Geri Tepme,5 Darbe Emilimi
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Garanti: | 5 yıl |
Anti UV SPU Döşeme Sert Üst Yumuşak Aşağı Renk Değişikliği Yok
| İşlev:: | Güvenli Koruma, Güzel Dekorasyon |
|---|---|
| Uygulama:: | Spor Oyunu, basketbol sahası, Tenis kortu |
| Özellik:: | Tüm hava koşulları, Anti-UV, Çevre Dostu |
Slicon PU Açık Basketbol Yer Yastığı Rebounce Şok Emilimi
| İşlev:: | Güvenli Koruma, Güzel Dekorasyon |
|---|---|
| Uygulama:: | Spor Oyunu, basketbol sahası, Tenis kortu |
| Özellik:: | Tüm hava koşulları, Anti-UV, Çevre Dostu |
Yastık Elastik SPU Döşeme 1.6Mpa Sert Üst Yumuşak Alt
| İşlev: | Güvenli Koruma, Güzel dekorasyon |
|---|---|
| başvuru: | spor oyunu, basketbol sahası, tenis kortu |
| özellik: | tüm hava koşullarına karşı anti-UV, çevre dostu |
Solmaz SPU Spor Zemin Kaplaması Toksik Olmayan Güçlü Aşınmaya Dirençli
| Renk: | kırmızı |
|---|---|
| Başvuru: | Spor oyunu, tenis kortu, baketbol sahası, stadyum, spor salonu |
| Kalınlık: | 3mm-8mm veya özelleştirebilirsiniz |
Sandviç Koşu Parkuru Döşeme Malzemesi İçin Ses Geçirmez SPU Döşeme
| Kalınlık: | 13mm veya özelleştirin |
|---|---|
| Çekme mukavemeti,Mpa ≥:: | 0.8 |
| Dikey deformasyon:: | 1,74 mm |
Silikon Poliüretan Basketbol Kauçuk Zemin Suya Dayanıklı Aşınmaya Dayanıklı
| Malzeme: | Silikon PU, SPU, Silikon Poliüretan |
|---|---|
| Başvuru: | okul bahçesi, stadyum, spor salonu döşemesi |
| Renk: | Kırmızı, yeşil, mavi, seçim için çeşitli parlak renkler |

