Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ weather resistant running track ] eşleşme 269 Ürünler.
Dayanıklı Kauçuk Spor Mahkemesi Zeminleri Buffer Yastığı ve Akrilik Üst Kaplama Katmanı
| Malzeme: | SPU Akrilik |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/mavi/gri/mor |
| Kalınlık: | 3mm-10mm |
5mm Kalın Silikon PU Basketbol Spor Sahası Atletik Döşeme
| Malzeme: | Silikon PU, Silikon Poliüretan, SPU kaplama |
|---|---|
| Başvuru: | Tenis, basketbol, badminton, voleybol vb. |
| Yapı:: | Astar, yastıklama katmanı, güçlendirme katmanı, son kat katmanı |
Okul için Çimento Asfalt Taban Silikon Poliüre Tenis Sporları Döşeme
| Renk: | Açık mavi ve kırmızı ve yeşil veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
| Geri tepme değeri,%: | 86 |
Hareketli EPDM Döşeme Kolloidal Parçacıklar Tek Bileşenli Tutkal Karıştırma Parke
| Renk: | kırmızı yeşil veya özelleştirmek |
|---|---|
| Sıkıştırma kurtarma oranı: | 98.4 |
| Geri yaylanma değeri: | 25 mm |
TB-002T Tampon Katman Ses Yalıtkanlı ve Yüksek Rebound SPU Tenis Sporları Zemin Kaplaması
| Ambalaj bilgileri: | Varil/palet içinde paketleyin |
|---|---|
| Teslim süresi: | Depozitonuzun ardından 15 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
SPU Tenis Sporları Zemin Kaplamaları için 75Slid Sürtünme
| Malzeme: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Su geçirgenliği: | 0 mm/dak |
| Renk: | Mavi veya özelleştirebilirsiniz |
%853 Kopma Uzaması CN-S02 SPU Okul Tenis Sporları Zemin Kaplaması
| Malzeme: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
| Garanti: | 5 yıl |
Kabarcık Yok, Soyulma Yok ve Renk Değişikliği Yok CN-S02 Silikonlu PU Döşeme ve Yüksek Geri Tepme Yok
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
CN-S02 Silikon PU ve Toksik Olmayan Yüksek Rebound ve 64 Kaydırmalı Sürtünmeli Tenis Kortu Zemin Kaplaması
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Garanti: | 5 yıl |
2.1Mpa Çekme Mukavemeti ve Kopmada 850 Uzama ve 0.047 Giyilebilirlik Silikon PU Döşeme
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Garanti: | 5 yıl |

