Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ weather resistant running track ] eşleşme 269 Ürünler.
Yüksek Geri Tepme ve Toksik Olmayan Kopmada %450 Uzama
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Garanti: | 5 yıl |
CN-S02 Silikon PU Tenis Zemin Kaplaması ve 0mm/dk Su Geçirgenliği
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
CN-S01 Su Geçirmez ve Yüksek Geri Tepme ve Ses Geçirmez ve seviye1 Alev Geciktirici silikon PU Zemin Kaplama
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Garanti: | 5 yıl |
Iaaf ile Açık Kaymaz Ahşap Doku Basketbol Sahası Döşeme
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | ahşap doku |
| Kalınlık: | 3mm-10mm |
Iaaf Sertifikalı Özelleştirilmiş Çevre Dostu SPU Basketbol Sahaları Döşeme
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/mavi/gri |
| Kalınlık: | 3-10mm |
Şok emici ahşap doku yüksek esneklik basketbol sahası
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | ahşap doku |
| Kalınlığı: | 3mm-10mm |
Toz ≤1Grade Silikon PU Tenis Kortu Döşeme
| Malzeme: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Garanti: | 5 yıl |
Daha Etkili ve Görsel Karışık CN-S04 -C Kristal Baskatball Parke
| Malzeme: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
| Garanti: | 5 yıl |
CN-S02 Silikon PU Döşeme ve Toksik Olmayan ve Yüksek Geri Tepme,5 Darbe Emilimi
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Garanti: | 5 yıl |
ITF Sertifikası Tenis Kortu İçin Dayanıklı Açık / Kapalı Spu Döşeme
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/mavi/yeşil/gri |
| Kalınlık: | 3mm-10mm |

