Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ itf athletic running track ] eşleşme 165 Ürünler.
Nefes Alabilir Plastik Koşu Parkuru, Islak Dökme EPDM Spor Zemin Kaplaması
| Oyun:: | Koşu parkuru |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre |
| Kurulum yolları: | Sabit |
13 mm kalınlığında, hava durumuna karşı IAAF sertifikası olan kauçuklu koşu pistleri
| UV Dayanımı: | - Evet. |
|---|---|
| yangın direnci: | - Evet. |
| Kurulum: | Sakin ol. |
Kolay Kurulum Yangına dayanıklı Koşu Yolu Anti UV Kauçuk Koşu Yolu
| Malzeme: | Lastik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| şok emilimi: | Yüksek |
Anti Statik Sentetik Koşu Parkuru Su Geçirmez Hava Direnci
| Oyun:: | Koşu parkuru |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Kurulum yolları: | Sabit |
Çevre Dostu Okul IAAF Koşu Parkuru Anti Statik
| Kayma Önleme Değeri: | 56 |
|---|---|
| Çekme Dayanımı ( MPa): | 1.12MPa |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Çevre Dostu Sentetik Spor Zemin Kaplaması 1.12Mpa Halka Açık Koşu Parkuru
| Kayma Önleyici Değer:: | 56 |
|---|---|
| Çekme Dayanımı (MPa): | 1.12 |
| Kalınlık:: | 13mm veya özelleştirilmiş |
Koşu Parkuru Kırıntısı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı Polieter MDI
| Ürün adı:: | PU Yapıştırıcı, Poliüretan bağlayıcı, PU yapıştırıcı |
|---|---|
| Yapıştırma İşlevi:: | SBR veya EPDM ile yapıştırma |
| Başvuru:: | Koşu Parkuru ve Oyun Alanı Döşemesi İçin PU Bağlayıcı |
EPDM SBR PU bağlayıcı, Koşu Parkuru için Poliüretan Bağlayıcı
| Yapıştırma İşlevi:: | Yapısal Yapıştırıcı |
|---|---|
| Morfoloji:: | Su Emülsiyonu |
| Başvuru:: | Oyun alanı, Okul, Ticari konut binası |
Sprey kaplama yüzeyi sentetik kauçuk zemin tüm hava koşuyu
| Rengi:: | Kırmızı, Mavi, Sarı, Yeşil |
|---|---|
| Model:: | Sprey Kaplama Yüzeyi, Yayın Yüzeyi |
| Kalınlık:: | 13mm |
Yüksek UV Direnci PU Koşu Parkuru Anti Spike
| şok emilimi: | >35 |
|---|---|
| Desen:: | püskürtme kaplama |
| gerilme direnci: | >0.8Mpa |

