Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ itf athletic running track ] eşleşme 165 Ürünler.
SPU Spor Zemin Kaplaması Hava Koşullarına Dayanıklı Koşu Parkuru 13mm Kalınlık
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Garanti: | 8-10 yıl |
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
Iaaf Sertifikası ile UV Dayanımı Açık Atletik Tam PU Koşu Parkuru
| malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/yeşil/sarı/mavi |
| Benzen: | çıkış yok |
Sandviç Tipi Kauçuk Koşu Parkuru Toksik Olmayan Su Geçirmez Ses Geçirmez
| Renk: | kırmızı |
|---|---|
| Başvuru: | Spor salonları, okul stadyumları, atletizm sporları ve yüzme havuzu |
| Malzeme: | silikon poliüre |
Koşu Parkuru İçin Suya Dayanıklı Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
| Sınırlama işlevi: | yapısal yapıştırıcı |
|---|---|
| morfoloji: | su emülsiyonu |
| Başvuru: | oyun alanı, okul, ticari konut binası |
UV Direnci PU Koşu Yolu Silikon Polyuretik Kauçuk Atletik Sentetik Yolu
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Malzemeler: | Silikon poliürya |
| Kalınlığı: | 13mm veya özelleştirebilirsiniz |
ISO sentetik kauçuk koşu pist ses geçirmez giyim dayanıklı pist zemini
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
RoHS Yüksek UV Direnci Kauçuk Koşu Parkuru Toksik Olmayan 13mm
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
| İşlev: | anti-silide ve yüksek geri tepme |
Mükemmel Performans PU Koşu Yolu Yüksek Geri Dönüş Anti Kaydırma
| Renk: | Mavi veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Garanti: | 8-10 yıl |
| Malzemeler: | Silikon poliürya |
Iaaf ile 13mm Dış Mekan Kaymaz SPU Koşu Pisti
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
Kapalı Açık İçin Toksik Olmayan Tam Pur Öz Düğüm Spu Kauçuk Koşu Pisti
| Malzeme: | SPU |
|---|---|
| kullanım: | kapalı/açık |
| Özellik: | Çevre dostu |

