Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ rubber acrylic tennis court ] eşleşme 65 Ürünler.
Kauçuk Akrilik Tenis Kortu Döşeme Minderi Ribaund
| Dikey deformasyon:: | 2.3mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 45 |
| Kopmada Uzama:: | 857 |
Kauçuk Açık Tenis Kortu Döşeme 1.12MPa Renk Değişikliği Yok
| Oyun:: | Tenis |
|---|---|
| Çekme Dayanımı:: | 1,12 MPa |
| Taşıma Paketi:: | Variller ve Paletler |
Tenis Kortu Sentetik Spor Zemin Kaplaması
| Dikey Deformasyon:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >%45 |
| kopma uzaması:: | 857 |
ITF Kauçuk SPU Zemin Akrilik Tenis Alanı Zemini Yastık Geri Dökme Katmanı ile
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Geri Tepme Değeri: | %88 |
| Kaydırma sürtünmesi: | 76n |
Güvenli ve Konforlu Spor Zeminleri Tenis Sahnesine İtf Sertifikalı Kaplama
| Malzemeler: | SPU Akrilik |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/gri/mavi/mor |
| Kalınlığı: | 3-10mm |
ISO14001 Kauçuk Açık Basketbol Sahası Döşeme Kabarcıksız
| Dikey deformasyon:: | 2.3mm |
|---|---|
| Kopmada Uzama:: | 857 |
| Ribaund Değeri:: | 88 |
ITF Açık Tenis Kortu Zemin Kaplaması
| Dikey deformasyon:: | 2.3mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 45 |
| Ribaund Değeri:: | 88 |
Silikon Poliretan Tenis Kortu Döşeme Minderi Lastikli
| Dikey deformasyon:: | 2.3mm |
|---|---|
| Kopmada Uzama:: | 857 |
| Ribaund Değeri:: | 88 |
Yastık Etkili Spu Sentetik Kauçuk Tenis Mahkemesi Zemin Sıvışmaya Dirençli
| Malzeme: | SPU Akrilik |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/gri/mavi/mor |
| Kalınlık: | 3-10mm |

