Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ rubber acrylic tennis court ] eşleşme 65 Ürünler.
Silikon Poliüretan Tenis Sporları Kauçuk Zemin Mavi Yeşil Renk
| Malzeme: | Silikon PU, SPU, Silikon Poliüretan |
|---|---|
| Başvuru: | okul bahçesi, stadyum, spor salonu döşemesi |
| Renk: | Kırmızı, yeşil, mavi, seçim için çeşitli parlak renkler |
Dayanıklı Kauçuk Spor Mahkemesi Zeminleri Buffer Yastığı ve Akrilik Üst Kaplama Katmanı
| Malzeme: | SPU Akrilik |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/mavi/gri/mor |
| Kalınlık: | 3mm-10mm |
Yüksek sıçrama akrilik kaplama Tüm Hava Kullanımı Tenis sahası spor zemini Itf ile
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/gri/mavi/mor |
| Kopmada Uzama: | %857 |
Mavi Yeşil Silikon Poliüretan Tenis Kauçuk Döşeme UV Dirençli
| Malzeme: | Silikon PU, SPU, Silikon Poliüretan |
|---|---|
| Başvuru: | okul bahçesi, stadyum, spor salonu döşemesi |
| Renk: | Kırmızı, yeşil, mavi, seçim için çeşitli parlak renkler |
IAAF Badminton Kortu Kauçuk Zemin Kabarcıksız Su Geçirmez
| Dikey deformasyon:: | 2.3mm |
|---|---|
| Şartname:: | her namlunun ağırlığı: 30kg / varil |
| Şok Emme Oranı:: | >% 45 |
3mm Akrilik Açık Voleybol Kortu Döşeme Silikonlu PU Yastık
| Dikey Deformasyon:: | 2,3 mm |
|---|---|
| kopma uzaması:: | %857 |
| Geri Tepme Değeri:: | %88 |
Hem Çimento hem Asfalt taban Silikon Poliüre Malzemeler Tenis Kortu Zemin Kaplaması
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
| Su Geçirgenliği: | 0 mm/dak |
Okullar için Su ve Ses Geçirmez ve Çizilmeye Dayanıklı Silikon Poliürea Tenis Kortu Zemin Kaplaması
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
|---|---|
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
7mm Dış Mekan SPU ve Çevre Korumalı Tenis Kortu Zemin Kaplaması
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
| Garanti: | 8-10 yıl |
6mm 3.0mpa Çekme Dayanımı Silikon PU Tenis Kortu Döşeme
| Malzeme: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Garanti: | 5 yıl |

