Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ polyurethane rubber jogging track ] eşleşme 33 Ürünler.
UV Dayanımlı EPDM Kauçuk Zemin Kaplama 2mm Çocuklar İçin Güvenli Dış Mekan Zemin Kaplama
| Ürün adı:: | EPDM Döşeme, EPDM kauçuk döşeme, oyun alanı döşeme |
|---|---|
| Ürün yapısı::: | PU bağlayıcı ve EPDM Yerine Dökün |
| Uygulama:: | Kauçuk oyun alanı, koşu parkuru, koşu parkuru |
Plastik 13 mm sentetik koşu pisti Hava Durumu Sandviç sistemi
| Oyun:: | Koşu parkuru, Pist, Koşu Parkuru, Atletizm Pisti |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm uluslararası standart kalınlığı, veya kalınlığı özelleştirebilirsiniz |
| Çevre Koruma Seviyesi: | E1 |
IAAF Sentetik Koşu Pisti Tüm Hava Durumu Isıtma pist zemini
| Oyun:: | Koşu parkuru, Pist, Koşu Parkuru, Atletizm Pisti |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre |
| Kurulum Yolları:: | Makine ve aletlerle sahada kurulum |
Okul Sandviç Sistemi Koşu Yolu Şok emici pist zemini
| Oyun:: | Koşu parkuru, Pist, Koşu Parkuru, Atletizm Pisti |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre |
| Kurulum Yolları:: | Makine ve aletlerle sahada kurulum |
Şeffaf Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı Tek Bileşenli PU Bağlayıcı
| Ürün adı:: | PU Yapıştırıcı, Poliüretan bağlayıcı, PU yapıştırıcı |
|---|---|
| Yapıştırma İşlevi:: | SBR veya EPDM ile yapıştırma |
| Başvuru:: | Koşu Parkuru ve Oyun Alanı Döşemesi İçin PU Bağlayıcı |
Koşu Parkuru Kırıntısı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı Polieter MDI
| Ürün adı:: | PU Yapıştırıcı, Poliüretan bağlayıcı, PU yapıştırıcı |
|---|---|
| Yapıştırma İşlevi:: | SBR veya EPDM ile yapıştırma |
| Başvuru:: | Koşu Parkuru ve Oyun Alanı Döşemesi İçin PU Bağlayıcı |
EPDM PU Bağlayıcı SBR Bağlayıcı Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
| Yapıştırma İşlevi:: | Güçlü Yapışma, iyi yapışma |
|---|---|
| Başvuru:: | çocuk oyun alanı döşemesi, koşu parkuru, spor döşemesi |
| Ürün adı:: | PU Bağlayıcı, PU Yapıştırıcı, Poliüretan Bağlayıcı |
EPDM PU Bağlayıcı Kırıntı Kauçuk Poliüretan Yapıştırıcı UV Dayanımlı
| Yapıştırma İşlevi:: | Güçlü Yapışma, iyi yapışma |
|---|---|
| Başvuru:: | çocuk oyun alanı döşemesi, koşu parkuru, spor döşemesi |
| Ürün adı:: | PU Bağlayıcı, PU Yapıştırıcı, Poliüretan Bağlayıcı |
Kauçuk Fayans için Oyun Alanı Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı Renksiz PU Bağlayıcı
| Ürün adı:: | Fabrika Doğrudan Tedarik PU Bağlayıcı |
|---|---|
| Yapıştırma İşlevi:: | Oyun Alanı veya Koşu parkuru zemin kaplaması için SBR veya EPDM ile yapıştırma |
| İşlenmemiş içerikler:: | MDI, Polieter, vb |
Tek Bileşenli Poliüretan Çakıl Bağlayıcı EPDM SBR Bağlayıcı
| Ürün adı:: | PU bağlayıcı, Poliüretan bağlayıcı, PU yapıştırıcı, PU yapıştırıcı |
|---|---|
| Başvuru:: | Koşu Parkuru ve Oyun Alanı Döşemesi İçin PU Bağlayıcı |
| Tip:: | EPDM PU bağlayıcı, SBR PU bağlayıcı |

