Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ polyurethane rubber jogging track ] eşleşme 33 Ürünler.
13mm Kauçuk Koşu Yolu Açık Yürüyüş Yolu Zemin Sandviç Sistemi
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Polyurethane Halk Koşu Sokağı 10mm Dışarı Koşu Sokağı Pist
| Oyun:: | Polyurethane koşu pistleri |
|---|---|
| Kalınlık:: | 5mm, 8mm, 10mm, 13mm. |
| Şok Emme Oranı:: | >%40 |
Anti Spike Renkli Koşu Yolu PU Koşu Yolu Iaaf Sertifikasıyla
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| Şok emilim oranı,%: | 38.9-40.1 |
Polyurethane Permeable Atletizm Koşu Kauçuk Koşu Yolu 13mm
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| Şok Emme Oranı: | %38,9-%40,1 |
EPDM Granüller İçin Solventsiz Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
| Ürün adı:: | PU bağlayıcı, PU yapıştırıcı, PU yapıştırıcı |
|---|---|
| Başvuru:: | Koşu Parkuru, Spor Döşeme, Oyun Alanı Döşeme |
| Tip:: | EPDM PU bağlayıcı, SBR PU bağlayıcı |
13mm Sandviç Sistem Koşu Parkuru EPDM Granül Yayın Yüzeyi
| kopma uzaması: | %138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya isteğe göre kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Toksik Olmayan Silikon Püskürtme Kaplama Ses Geçirmez Atletik Sentetik Parça
| renk: | Kırmızı veya yeşil veya mavi |
|---|---|
| Malzeme: | silikon poliüre |
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
Ses Geçirmez PU Spor Zemin Kaplaması Tüm Hava Koşullarında Yüksek Darbe Emilimi
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Islak Dökme Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı Şeffaf EPDM Bağlayıcı
| Ürün adı:: | PU yapıştırıcı, PU yapıştırıcı, Poliüretan bağlayıcı |
|---|---|
| Başvuru:: | Koşu Parkuru Kaplaması, Spor Zemin Kaplaması, Oyun Alanı Zemin Kaplaması |
| Tip:: | Tek bileşenli PU |
Solma Yok Yarış Pisti Döşeme Çevre Koruma
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Dikey deformasyon:: | 1.48 |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |

