Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ polyurethane outdoor artificial running track ] eşleşme 161 Ürünler.
0.9mm Dikey Deformasyon Silikon Basketbol Döşeme Seviye 1 Okul için Alev Geciktirici
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Garanti: | 5 yıl |
CN-S01 0.7mm Dikey Deformasyonlu Sentetik Basketbol Sahası Döşemesi
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Uygulama: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
CN-S01 46 Sertlik Yüksek Ribaund Silikon PU Basketbol Döşeme Su Geçirmez Ses Yalıtımı
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Uygulama: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
UV Direnci Renkli ve Kolay Yapım Okul için Basketbol Sahnesinin Zeminleri
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/mavi/gri |
| Kalınlık: | 3mm-10mm |
Profesyonel Spu Ahşap Dokusu RoHS Sertifikalı Basketbol Spor Mahkemesi Zeminleri
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | ahşap doku |
| Kalınlığı: | 3mm-10mm |
ITF Kapalı Tenis Kortu Zemin Kaplaması, Yeşil Tenis Kortu Sentetik Zemin Kaplaması
| Dikey deformasyon:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >%45 |
| Kopmada Uzama:: | 857 |
Iaaf ile Kolay İnşaat Çevre Dostu Kristal Basketbol Sahası SPU Döşeme
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | sarı/yeşil/mavi |
| Kalınlık: | 3-10mm |
Profesyonel Kapalı Ahşap Doku SPU Basketbol Sahası Döşeme Nemli Yerleşimler Renkli
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlık: | 3mm-10mm |
| Renk: | Yeşil Mavi |
CN-S01 Güçlü ve daha dayanıklı benzersiz kilitleme fabrika spu basketbol sahası döşemesi
| Malzeme: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Renk: | Mavi veya özelleştirebilirsiniz |
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
Su Direnci Ahşap Kristal Basketbol Döşeme Anti Slayt
| Kalınlık: | 8mm |
|---|---|
| Renk: | Koyu mavi, mavi, Yeşil |
| Başvuru: | Spor Bahçesi |

