Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ jogging track colored epdm ] eşleşme 42 Ürünler.
Solmayan EPDM Kauçuk Granül Koşu Parkuru Renkli EPDM
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi ve benzeri, renk şemasını kontrol edebilir |
|---|---|
| Standart beden: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Döşeme Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
IAAF Mavi Koşu Parkuru Kauçuk Zemin Kaplama Isı Yalıtımı
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %10, %12, %14, %20, %22, %25, %35 vb. |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Koşu Parkuru EPDM Kauçuk Zemin Kaplama Sarı EPDM Oyun Alanı Yüzeyi
| Ürün adı:: | EPDM Zemin Kaplama, EPDM Kauçuk Zemin Kaplama, EPDM Granül Zemin Kaplama |
|---|---|
| Ürün yapısı::: | EPDM PU bağlayıcı ile karıştırılarak zemine serilir |
| Uygulama:: | Koşu parkuru, fitness alanı, egzersiz alanı, spor ve oyun alanı |
EPDM Koşu Parkuru Kauçuk Zemin
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %14, %20, %22, %25, %35, %40 vb. |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Spor Merkezi RoHS Kauçuk Koşu Parkurları, IAAF EPDM Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
10mm Kauçuk Koşu Parkuru Aşınma Direnci Renk EPDM Yüzey
| Kalınlık:: | 10mm |
|---|---|
| Renk::: | Özelleştirilmiş |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
CE Polyurethane Koşu Yolu 13mm Sentetik Koşu Yolu Piste Zemin
| Oyun:: | Spor Zemini |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%40 |
Tam PUR Sentetik Koşu Yolu Dışarıda EPDM Islak Dökme Pisti Zemini
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Su Geçirmez, Kaymaz, dekoratif |
|---|---|
| Rengi:: | kırmızı, mavi, vb |
| Kalınlık:: | 13mm |
Anti Spike Renkli Koşu Yolu PU Koşu Yolu Iaaf Sertifikasıyla
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| Şok emilim oranı,%: | 38.9-40.1 |
Kırmızı EPDM Kauçuk Zemin Koşu Parkuru Yüzeyi UV Dayanımlı
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | % 14,% 20,% 22,% 25,% 35,% 40 vb. |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |

