Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ jogging track colored epdm ] eşleşme 42 Ürünler.
Anti UV Renk Kalıcı EPDM Kauçuk Granüller
| Renk:: | Mavi, Kırmızı, Sarı, Mor, Yeşil, çeşitli parlak renkler |
|---|---|
| Malzeme:: | etilen-propilen-dien-terpolimer kauçuk |
| Standart Boyutlar:: | 0.5-1.5mm, 1-2.5mm, 1-3mm. 0,5-1,5 mm, 1-2,5 mm, 1-3 mm. 2-4mm, per request |
EPDM Granüllü Ses Geçirmez Yeşil Sentetik Kauçuk Döşeme
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %10, %12, %14, %20, %22, %25, %35 vb. |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Tek Bileşenli Poliüretan Çakıl Bağlayıcı EPDM SBR Bağlayıcı
| Ürün adı:: | PU bağlayıcı, Poliüretan bağlayıcı, PU yapıştırıcı, PU yapıştırıcı |
|---|---|
| Başvuru:: | Koşu Parkuru ve Oyun Alanı Döşemesi İçin PU Bağlayıcı |
| Tip:: | EPDM PU bağlayıcı, SBR PU bağlayıcı |
Islak Dökün EPDM Kauçuk Spor Salonu Zemini Mavi Kauçuk Granüller
| Ürün adı:: | EPDM Döşeme, EPDM Kauçuk Döşeme |
|---|---|
| Ürün yapısı::: | PU bağlayıcı: EPDM=1:6 |
| Kullanım:: | Egzersiz alanı, oyun alanı, spor alanı, fitness alanı |
EPDM Kauçuk Zemin Kaplama, Mavi Açık Oyun Alanı Kauçuk Zemin Kaplama
| Malzeme:: | EPDM granülleri ve PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karıştırma oranı:: | PU Bağlayıcı: EPDM granulu = 1: 5.5 veya 1: 6 |
| Kurşun zamanı:: | 7-10 gün |
Okul Sandviç Sistemi Koşu Yolu Şok emici pist zemini
| Oyun:: | Koşu parkuru, Pist, Koşu Parkuru, Atletizm Pisti |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre |
| Kurulum Yolları:: | Makine ve aletlerle sahada kurulum |
IAAF Sentetik Koşu Pisti Tüm Hava Durumu Isıtma pist zemini
| Oyun:: | Koşu parkuru, Pist, Koşu Parkuru, Atletizm Pisti |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre |
| Kurulum Yolları:: | Makine ve aletlerle sahada kurulum |
Plastik 13 mm sentetik koşu pisti Hava Durumu Sandviç sistemi
| Oyun:: | Koşu parkuru, Pist, Koşu Parkuru, Atletizm Pisti |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm uluslararası standart kalınlığı, veya kalınlığı özelleştirebilirsiniz |
| Çevre Koruma Seviyesi: | E1 |
Oyun Alanı için Yeşil Poliüretan Bağlayıcı Kauçuk Granüller Anti UV
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi ve benzeri, renk şemasını kontrol edebilir |
|---|---|
| Standart beden: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Döşeme Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
Oyun alanı için Anti UV Renkli Kauçuk Pellets 1.5mm EPDM Kauçuk Yer
| Rengi:: | çeşitli parlak renkler |
|---|---|
| Standart Boyutlar:: | 0,5 - 1,5 mm, 1,0 - 2,0 mm, 1,0 - 2,5 mm, 1,0 - 4,0 mm, 1,0 - 3,5 mm |
| Çözünür ağır metal: | çıkış yok |

