Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ epdm granules sports playground flooring ] eşleşme 159 Ürünler.
Islak Dökün EPDM Kauçuk Spor Salonu Zemini Mavi Kauçuk Granüller
| Ürün adı:: | EPDM Döşeme, EPDM Kauçuk Döşeme |
|---|---|
| Ürün yapısı::: | PU bağlayıcı: EPDM=1:6 |
| Kullanım:: | Egzersiz alanı, oyun alanı, spor alanı, fitness alanı |
4mm Dış Mekan Geri Dönüşümlü Kauçuk Granüller Aşınma Direnci
| Renk:: | Kırmızı, Mavi, çeşitli renkler |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| Standart Ölçüler:: | 1-4 mm veya isteğe göre |
Atletik Koşu Pisti için IAAF Yeşil EPDM Kauçuk Kırıntı
| Renk:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, seçim için çeşitli parlak renkler |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| EPDM ve PU bağlayıcı karışım oranı: | PU bağlayıcı: EPDM = 1kg: 5.5kg veya 1kg: 6kg |
PU Bağlayıcılı Islak Döküm Kırmızı Renk EPDM Kauçuk Granüller
| Malzeme:: | EPDM Kauçuk |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %14, %20, %22, %25, %35, %40 vb. |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Suni Çim Asit Alkali Direnci İçin Mor Kauçuk Granüller
| Malzeme:: | etilen-propilen-dien-terpolimer kauçuk |
|---|---|
| Rengi:: | Kırmızı, Yeşil, Sarı, Mavi, Turuncu, Mor vb. |
| Standart Boyutlar:: | 0.5 - 2.0mm, 0.5-2.5mm |
Oyun Alanı Islak Dökün Kauçuk Granüller Esnek Yüzey Kaplama Malzemesi
| Rengi:: | Kırmızı, Mavi, Portakal, Gren, çeşitli renkler |
|---|---|
| İşlev:: | Renkli dekorasyon, Güvenlik Koruması |
| Standart Boyutlar:: | 0,5mm-5,0mm, 1-4mm, 0,5-1mm.1-2mm.2-4mm.3-5mm, 0,5-1mm 1-2mm 2-4mm 3-5mm, Özelleştirilmiş |
CN-S06 Yeşil Hareketli Lamine Zemin Toksik Olmayan Yüksek Esnek
| Renk: | kırmızı yeşil veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Sıkıştırma kurtarma oranı: | 98.5 |
| Geri yaylanma değeri: | 26 |
Hareketli Lamine EPDM KAUÇUK Döşeme Çevre Koruma Zararsız
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Başvuru: | okul parkuru veya park |
| Sıkıştırma kurtarma oranı: | 98.1 |
Dışarıdaki Kırmızı EPDM Kauçuk Zemin Oksidasyon Direnci Renkli
| Malzeme: | EPDM |
|---|---|
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
| Standart Ölçüler: | 0.5-1.5 mm, 0.5-2.5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm |
Anti Statik EPDM Kauçuk Döşeme, ISO Çocuklar İçin Güvenli Dış Mekan Döşeme
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %10, %12, %14, %20, %22, %25, %35 vb. |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |

