Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ epdm granules sports playground flooring ] eşleşme 159 Ürünler.
Mavi Açık Oyun Alanı Kauçuk Paspaslar Islak Dökün EPDM Granüller
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karışım oranı:: | PU Bağlayıcı : EPDM granül = 1kg : 5.5kg veya 1kg:6kg |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
IAAF EPDM Kauçuk Granüller, Çocuk Oyun Alanı Suni Çim Kauçuk Granüller
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | % 14,% 20,% 22,% 25,% 35,% 40 vb. |
| Ürün adı:: | Suni Çim Çocuk Oyun Alanı dolgusu EPDM Kauçuk Granüller için EPDM Granüller |
Su geçirmez Oyun Alanı Kauçuk Granüller Isıtma renkli
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %14, %20, %22, %25, %35, %40 vb. |
| Ürün Adı:: | Renkli Koşu Yolu / Çocuk Oyun Alanı EPDM Kauçuk Granülleri |
EPDM Granülleri Doldurma EPDM Kauçuk Zemin Alkali Direnci Renkli
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %14, %20, %22, %25, %35, %40 vb. |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Oyun alanı Dış EPDM Kauçuk Yer Termal Izolasyon Renkli
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %8-20 vs. |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Anti UV Renk Kalıcı EPDM Kauçuk Granüller
| Renk:: | Mavi, Kırmızı, Sarı, Mor, Yeşil, çeşitli parlak renkler |
|---|---|
| Malzeme:: | etilen-propilen-dien-terpolimer kauçuk |
| Standart Boyutlar:: | 0.5-1.5mm, 1-2.5mm, 1-3mm. 0,5-1,5 mm, 1-2,5 mm, 1-3 mm. 2-4mm, per request |
Kırmızı Lamine Hareketli EPDM Kauçuk Zemin Suya Dayanıklı Ses Geçirmez Kaydırmaz
| Renk: | Kırmızı |
|---|---|
| Uygulama: | okul pisti ve spor salonları |
| Sıkıştırma kurtarma oranı: | 98.3 |
Renkli Oyun Alanı Yürüyüş Yolu EPDM Kauçuk Zemin Yüksek Elastisite
| Ürün Adı:: | EPDM zemin, EPDM kauçuk zemin, EPDM granül zemin |
|---|---|
| Ürün Yapısı:: | EPDM PU bağlayıcıyla karıştırın ve zemin üzerine döşün |
| Başvuru:: | Koşu pistleri, fitness alanları, spor ve oyun alanları |
Sıvı Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı EPDM Granül Oyun Alanı Döşeme
| Malzeme Yapısı:: | 200kg / Namlu / 250kg / Namlu |
|---|---|
| Geri Yaylanma Değeri:: | 26mm |
| Uygulama:: | Ticari konut binası |
Iaaf Koşu Yolu Spor Oyun Alanı Anti UV Parlak Renkli EPDM Kauçuk Granülleri
| Malzeme: | EPDM Granüller |
|---|---|
| Sıkıştırma kurtarma oranı: | %98,5 |
| geri yaylanma değeri: | %30 |

