Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ epdm children playground rubber flooring ] eşleşme 96 Ürünler.
4mm Toksik Olmayan EPDM Kauçuk Granüller Yerinde Islak Dökün
| Ürün adı:: | EPDM Granül, EPDM Kauçuk Granül, EPDM partikül vb. |
|---|---|
| Uygulama:: | Oyun alanı, Spor sahası, Koşu parkuru, suni çim dolgu |
| Sertifikalar:: | RoHS,,CE ISO9001 ve ISO14001,SGS, vb. |
Koşu Pisti için 4mm Yastık Esnek EPDM Kauçuk Granül Peletleri
| Renk: | Mavi, Gök Mavisi |
|---|---|
| İşlev: | Güvenlik Koruması, Yastık Esnek |
| Ürün adı: | EPDM Granüller, EPDM kauçuk |
EPDM Kauçuk Granül Döşeme Egzersiz Alanı Eğlence Parkı
| Malzeme:: | EPDM granüller, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karışım oranı:: | PU Bağlayıcı : EPDM granül = 1kg : 5.5kg veya 1kg:6kg |
| Boy:: | 1-4mm veya istek başına |
Suni Çim Asit Alkali Direnci İçin Mor Kauçuk Granüller
| Malzeme:: | etilen-propilen-dien-terpolimer kauçuk |
|---|---|
| Rengi:: | Kırmızı, Yeşil, Sarı, Mavi, Turuncu, Mor vb. |
| Standart Boyutlar:: | 0.5 - 2.0mm, 0.5-2.5mm |
EPDM Kauçuk Hava Şartlarına Dayanıklılık Koşu Parkuru Granülleri Alkaliye Dayanıklı
| Renk: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Standart boy: | 0,5-1,5 mm, 1-4 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, özelleştirilmiş |
| İşlev: | Renk Dekorasyonu, Güvenlik Koruması |
Çocuk Oyun Alanı Açık Oyun Alanı Paspasları ISO14001 Toksik Olmayan
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karıştırma oranı:: | PU:EPDM = 1 kg:5.5kg veya 1kg:6kg |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
2.5mm EPDM Kauçuk Granül Spor Döşeme Mahkemesi Yaşlanma Direnci
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %14, %20, %22, %25, %35, %40 vb. |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Kırmızı Anti UV EPDM Spor Zeminleri Yürüyüş Yolu EPDM Kauçuk Paspas
| Ürün adı:: | Kauçuk EPDM Zemin Kaplama, EPDM Granül Zemin Kaplama |
|---|---|
| Ürün yapısı::: | PU ile EPDM Karışımı |
| Uygulama:: | Koşu parkuru, Yürüyüş yolu, fitness alanı, egzersiz alanı, spor ve oyun alanı |
EPDM Poliüretan Tutkal PU Yapıştırıcı Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
| Ürün adı:: | PU Bağlayıcı, PU Yapıştırıcı, Poliüretan Bağlayıcı |
|---|---|
| Başvuru:: | çocuk oyun alanı döşemesi, koşu parkuru, spor döşemesi |
| Yapıştırma İşlevi:: | Güçlü Yapışma, iyi yapışma |
Koşu Parkuru Suni Çim Dolgu Epdm Kauçuk Granüller IAAF FIFA Sertifikalı
| Renk:: | çeşitli parlak renkler, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışım oranı: | PU bağlayıcı: EPDM =1:6 |
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Renk dekorasyonu, gürültü azaltma |

