Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ epdm children playground rubber flooring ] eşleşme 96 Ürünler.
Okul Bahçesi Kauçuk Zemin, Sarı EPDM granula zemin
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karıştırma oranı:: | PU Bağlayıcı : EPDM granül = 1kg : 5,5kg veya 1kg:6kg |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
UV Dayanımı Renk Kalıcı EPDM Kauçuk Zemin Kaplama ITF EPDM Yer Karosu
| Ürün adı:: | Kauçuk EPDM Zemin Kaplama, EPDM Granül Zemin Kaplama |
|---|---|
| Ürün yapısı::: | PU ile EPDM Karışımı |
| Uygulama:: | Koşu parkuru, Yürüyüş yolu, fitness alanı, egzersiz alanı, spor ve oyun alanı |
Kırmızı EPDM Kauçuk Zemin Koşu Parkuru Yüzeyi UV Dayanımlı
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | % 14,% 20,% 22,% 25,% 35,% 40 vb. |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Hareketli Lamine EPDM KAUÇUK Döşeme Çevre Koruma Zararsız
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Başvuru: | okul parkuru veya park |
| Sıkıştırma kurtarma oranı: | 98.1 |
Kırmızı Lamine Hareketli EPDM Kauçuk Zemin Suya Dayanıklı Ses Geçirmez Kaydırmaz
| Renk: | Kırmızı |
|---|---|
| Uygulama: | okul pisti ve spor salonları |
| Sıkıştırma kurtarma oranı: | 98.3 |
EPDM UV Dirençli Kauçuk Oyun Alanları/Parklar/Eğlence Parkları'nda Kullanılabilir
| Malzeme: | EPDM Granüller |
|---|---|
| Sıkıştırma kurtarma oranı: | %98,5 |
| Springback değeri: | 26mm |
3mm EPDM Kauçuk Granüller Spor Bahçesi Döşeme Kaymaz
| Renk:: | seçim için çeşitli parlak renkler |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| EPDM ve PU bağlayıcı karışım oranı: | PU bağlayıcı: EPDM = 1kg: 5.5kg veya 1kg: 6kg |
IAAF EPDM Kauçuk Granüller, Çocuk Oyun Alanı Suni Çim Kauçuk Granüller
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | % 14,% 20,% 22,% 25,% 35,% 40 vb. |
| Ürün adı:: | Suni Çim Çocuk Oyun Alanı dolgusu EPDM Kauçuk Granüller için EPDM Granüller |
Anti UV Renk Kalıcı EPDM Kauçuk Granüller
| Renk:: | Mavi, Kırmızı, Sarı, Mor, Yeşil, çeşitli parlak renkler |
|---|---|
| Malzeme:: | etilen-propilen-dien-terpolimer kauçuk |
| Standart Boyutlar:: | 0.5-1.5mm, 1-2.5mm, 1-3mm. 0,5-1,5 mm, 1-2,5 mm, 1-3 mm. 2-4mm, per request |
3mm Renkli Kauçuk Granül Güvenlik Koruma Yüksek Elastikiyet
| Renk: | Mavi, Gök Mavisi |
|---|---|
| İşlev: | Güvenlik Koruması, Yastık Esnek |
| Ürün adı: | EPDM Granüller, EPDM kauçuk |

