Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ tartan pu running track ] eşleşme 28 Ürünler.
Yüksek UV Direnci PU Koşu Parkuru Anti Spike
| şok emilimi: | >35 |
|---|---|
| Desen:: | püskürtme kaplama |
| gerilme direnci: | >0.8Mpa |
Stadyum Sentetik PU Koşu Yolu, IAAF Sertifikasıyla 0.4Mpa Kullanım Direnci
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Stadyum İçin 0.4Mpa Aşınmaya Dayanıklı Sentetik Kauçuk Koşu Pisti
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm veya isteğe göre |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Stadyum Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru 0.4Mpa Aşınmaya Dayanıklı
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm veya isteğe göre |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Tartan Atletik Koşu Parkuru Epdm Kauçuk Granüller Mavi Renk IAAF Sertifikalı
| Rengi:: | seçmek için çeşitli parlak renkler, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışımı oranı: | PU bağlayıcı: EPDM =1: 6 veya 1:5.5 |
| İşlev:: | Güvenlik Koruma, Renk Dekorasyonu, Gürültü azaltma |
13 mm IAAF Sentetik Kauçuk Koşu Yolu Spaycoating Tartan Sandwich Tipi
| Uygulama:: | Atletizm Koşu Yolu, Koşu Yolu, Stadyum, Spor Salonu, Spor ve Oyun Alanı vb. |
|---|---|
| Özellik:: | Çevreye Dostu, Çevre Temiz, Sentetik Kauçuk Dayanıklı |
| İşlev:: | Ses geçirmez, kayma, statik, ısı yalıtımı |
Su Geçirmez 400m Koşu Parkuru
| Kopma anındaki uzama: | % 138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm, istek başına kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Okul Sandviç Sistemi Koşu Yolu Şok emici pist zemini
| Oyun:: | Koşu parkuru, Pist, Koşu Parkuru, Atletizm Pisti |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre |
| Kurulum Yolları:: | Makine ve aletlerle sahada kurulum |
IAAF Sentetik Koşu Parkuru
| Oyun:: | Atletik Koşu |
|---|---|
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Anti-Statik, Isı Yalıtımı |
| Renk:: | Kırmızı, Mavi vb. |
Anti UV Sentetik Koşu Yolu 13mm Spraycoat Yüzeyi Pist zemini
| Oyun:: | Atletik Koşu Pisti, Atletik Pist |
|---|---|
| İşlev:: | Güvenlik Koruması, Antistik, Isıtma |
| Rengi:: | Kırmızı, mavi, vb. |

