Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ sport 50mm artificial grass ] eşleşme 21 Ürünler.
Açık SPU Kauçuk Basketbol Sahası Döşeme Kirlilik Yok
| Renk:: | Kırmızı, Mavi, Gri, Sarı ve Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kayma önleyici değer (BPN 20ºC):: | 56 |
| Malzeme:: | Silikon Poliüretan |
Sandviç Koşu Parkuru Döşeme Malzemesi İçin Ses Geçirmez SPU Döşeme
| Kalınlık: | 13mm veya özelleştirin |
|---|---|
| Çekme mukavemeti,Mpa ≥:: | 0.8 |
| Dikey deformasyon:: | 1,74 mm |
Level1 Alev Geciktirici Spu Döşeme Basketbol İçin Kaydırmaz
| Geri yaylanma değeri,%: | 29 |
|---|---|
| kayan sürtünme katsayısı: | 0,52 |
| sertlik, 20 ℃: | 45 |
Solmaz SPU Basketbol Döşeme Kaymaz Dayanıklı 8mm
| Renk: | Yeşil, kırmızı, safir mavisi, Gri |
|---|---|
| Dikey deformasyon: | 1.0 mm |
| Alev geciktirici: | Seviye 1 |
Su Geçirmez Tenis Kortu Sentetik Döşeme Çevre Dostu
| Oyun:: | Tenis kortu |
|---|---|
| Kalınlık:: | 10mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Kırmızı Soyulmayan Silikon PU Tenis Kortu Zemin Kaplaması Ses Yalıtımı
| Yangına dayanıklılık: | Seviye 1 |
|---|---|
| Renk: | kırmızı |
| İşlev: | Su geçirmez, Ses geçirmez, Kaymaz ve UV Dayanımı |
Profesyonel üreticiden tam saflıklı kendi kendine düğümlü Spu kauçuk koşu pistleri
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| Alev Geciktirici: | ben |
IAAF Koşu Parkuru Kurulum Makineleri, 22.5MPa Çizgi İşaretleme Makinesi
| Güç:: | 2.2kw/3600rpm |
|---|---|
| Monotip HDNDA :: | G×100 |
| Rezervuar kapasitesi :: | 16L |
Okul Çevre SPU Koşu Parkuru / Pist Döşeme
| Malzeme: | SPU |
|---|---|
| Renk: | YEŞİL/MAVİ/KIRMIZI |
| Dayanıklı Yıllar: | On yıldan fazla |
İç mekan dış mekan için özelleştirilmiş SPU Koşu Parkuru Döşeme
| Malzeme: | SPU |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
| Kalınlık: | 13mm |

