Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ soundproof rubber running track 13mm ] eşleşme 55 Ürünler.
IAAF Sentetik Kauçuk Zemin Kaplaması Sert Elastik Tampon Katman
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
8mm Lise Koşu Yolu Su geçirmez Şok emici Koşu Yolu
| Oyun:: | Koşu yolu |
|---|---|
| Kalınlık:: | 8mm, 10mm, 13mm. |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Çevre dostu sentetik koşu pisti IAAF Isı İzole Sandviç Sistemi
| Oyun:: | Koşu parkuru |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Açık Koşu Parkuru Zemini, Mavi Sentetik Spor Zemini
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Dikey deformasyon:: | 1.48 |
13mm PU Koşu Parkuru, Tam PUR Sistemi Tartan Koşu Parkuru
| kopma uzaması: | %138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm, istek başına kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Ses geçirmez Anti UV sentetik koşu pistleri kauçuk döşeme koşu pistleri
| Oyun:: | Atletik koşu pist zeminleri |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Tartan Plastik Pist Atletik PU Koşu Parkuru Spor Zemin
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| Şok Emme Oranı: | >%35 |
Anti UV Kauçuk Atletik Pist
| Oyun:: | Atletik Koşu Parkuru Döşeme |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya özelleştirilmiş kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Sentetik PU Koşu Yolu Isıtma Plastik Pist Zemini
| Kopmada Uzama: | %138,6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm veya isteğe göre kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Kaymaz PU Koşu Parkuru, 0.4Mpa Sentetik Koşu Parkuru
| Kopma anındaki uzama: | % 138.6 |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13 mm veya istek başına kalınlık |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |

