Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ self knot type running track ] eşleşme 11 Ürünler.
Her türlü atletik antrenman alanı için sandviç kendi kendine düğümlü koşu pistleri
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı/Yeşil/Mavi/sarı |
| Kalınlık: | 13mm |
Herhangi bir atletizm antrenmanı için yüksek performanslı kendi düğümlü kauçuk koşu pistleri
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| Şok Emme Oranı: | >%38,9 |
SPU Kendinden Düğüm Yüksek Aşınmaya Dayanıklı Kauçuk Koşu Parkuru Anti Spike
| Kalınlık: | 13 |
|---|---|
| Yangına dayanıklılık, seviye: | 1 (yanma noktası çapı <38mm) |
| kopma uzaması: | 130 |
13mm Sandviç Atletik Koşu Parkuru Su Geçirmez Ses Geçirmez Kayma Önleyici
| Kalınlık: | 13mm veya özelleştirin |
|---|---|
| Çekme mukavemeti,Mpa ≥:: | 0.8 |
| Dikey deformasyon:: | 1,74 mm |
13mm Gök Mavisi Renkli Sandviç Atletik Koşu Parkuru Suya Dayanıklı
| Kalınlık: | 13mm veya özelleştirin |
|---|---|
| Çekme mukavemeti,Mpa ≥:: | 0.8 |
| Dikey deformasyon:: | 1,74 mm |
Gök Mavisi Renk Aşınma Direnci Sandviç Koşu Parkuru Atletizm Koşu Parkuru
| Kalınlık: | 13mm veya özelleştirin |
|---|---|
| Çekme mukavemeti,Mpa ≥:: | 0.8 |
| Dikey deformasyon:: | 1,74 mm |
13 mm IAAF Sentetik Kauçuk Koşu Yolu Spaycoating Tartan Sandwich Tipi
| Uygulama:: | Atletizm Koşu Yolu, Koşu Yolu, Stadyum, Spor Salonu, Spor ve Oyun Alanı vb. |
|---|---|
| Özellik:: | Çevreye Dostu, Çevre Temiz, Sentetik Kauçuk Dayanıklı |
| İşlev:: | Ses geçirmez, kayma, statik, ısı yalıtımı |
Kendinden Düğüm Deseni SPU Pist Döşeme Suya Dayanıklı Yüksek Geri Tepme Ses Geçirmez
| Renk: | kırmızı |
|---|---|
| Kalınlık: | 13 mm |
| Şok emilimi,%: | 35.1 |
Ses geçirmez Anti UV sentetik koşu pistleri kauçuk döşeme koşu pistleri
| Oyun:: | Atletik koşu pist zeminleri |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
13mm Iaaf Onaylı EPDM Kauçuk Granül Öz Düğümlü Karışık Tip PU Piste Zemini
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/yeşil/sarı/mavi |
| Kalınlık: | 13mm |

