Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ itf athletic running track ] eşleşme 165 Ürünler.
3mm Akrilik Açık Voleybol Kortu Döşeme Silikonlu PU Yastık
| Dikey Deformasyon:: | 2,3 mm |
|---|---|
| kopma uzaması:: | %857 |
| Geri Tepme Değeri:: | %88 |
Yanmaz 6mm Silikon Poliüre Tenis Kortu Döşeme, Solmaz ve Dayanıklı
| Renk: | Mavi veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Garanti: | 8-10 yıl |
| İşlev: | anti-silide ve yüksek geri tepme ve su geçirmez ve anti-UV |
Hem Çimento hem Asfalt taban Silikon Poliüre Malzemeler Tenis Kortu Zemin Kaplaması
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
| Su Geçirgenliği: | 0 mm/dak |
7mm Dış Mekan SPU ve Çevre Korumalı Tenis Kortu Zemin Kaplaması
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
| Garanti: | 8-10 yıl |
5mm %856 kopma uzaması Silikon PU Tenis Kortu Zemin Kaplaması
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
| Garanti: | 5 yıl |
SPU Basketbol Döşeme için 0.038mpa Giyilebilirlik
| Malzeme: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
Okullar için Su ve Ses Geçirmez ve Çizilmeye Dayanıklı Silikon Poliürea Tenis Kortu Zemin Kaplaması
| Başvuru: | okul stadyumları ve spor salonları |
|---|---|
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
Kauçuk Akrilik Tenis Kortu Döşeme Minderi Ribaund
| Dikey deformasyon:: | 2.3mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >% 45 |
| Kopmada Uzama:: | 857 |
Tenis Kortu Sentetik Spor Zemin Kaplaması
| Dikey Deformasyon:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >%45 |
| kopma uzaması:: | 857 |

