Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ isss tennis court acrylic surface ] eşleşme 163 Ürünler.
RoHS Basketbol Sahası Poliüretan Ahşap Doku Desen
| Oyun:: | Basketbol, badminton, Masa Tenisi vb. |
|---|---|
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, vb. |
| Uygulama:: | Spor Sahası, Spor Bahçesi |
Açık Havada Yüksek Spor Performanslı Basketbol Sahaları Iaaf ile SPU Döşeme
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/mavi/gri |
| Kalınlık: | 3-10mm |
Nemli Yerleşimler Dış Mekan Atletik Döşeme Silikon Poliüretan Ses Geçirmez
| Oyun:: | Tenis |
|---|---|
| Kalınlık:: | 5mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 45 |
TB-205T Okullar için Dayanıklı Katmanlı SPU Tenis Sporları Zemin Kaplaması
| Malzemeler: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
| Garanti: | 5 yıl |
0.048 Wearabiity CN-S02 Silikon PU Tenis Zemin Kaplaması ve Kaymaz ve Su Geçirmez
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Garanti: | 5 yıl |
ISO140019001 CN-S02 Su Geçirmez ve 5 mm Aşınmaya Dirençli Silikon Poliüre Tenis Sporları Zemin Kaplaması
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| İşlev: | Su geçirmez ve yüksek geri tepme ve aşınma direnci |
| Garanti: | 8-10 yıl |
Aşınma Direnci ve Sızıntı Önleyici Silikon Poliüre Tenis Sporları Zemin Kaplaması, Toksik Olmayan
| Renk: | Mavi veya özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Kalınlık: | 5mm veya özelleştirebilirsiniz |
| Geri tepme değeri: | 81 |
Mat Mavi CN-S02 TB-205T Dayanıklı Katman SPU Tenis Sporları Zemin Kaplaması
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
| Garanti: | 5 yıl |
CN-S02 SPU Tenis Sporları Zemin Kaplaması CS-6 Şeffaf Kaplama Katmanı
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Garanti: | 5 yıl |
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
Hem iç hem de dış mekanlarda ve hiçbir iklimden etkilenmez SPU Tenis Zemin Kaplaması
| Malzeme: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |

