Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ iaaf athletic running track ] eşleşme 263 Ürünler.
Dayanıklı Kauçuk Spor Mahkemesi Zeminleri Buffer Yastığı ve Akrilik Üst Kaplama Katmanı
| Malzeme: | SPU Akrilik |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/mavi/gri/mor |
| Kalınlık: | 3mm-10mm |
İyi Performanslı Silikon PU Tenis Sahası
| Malzemeler: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | yeşil/kırmızı/gri/mavi/mor |
| Dikey Deformasyon: | 2,3 mm |
TB-002T Tampon Katman Ses Yalıtkanlı ve Yüksek Rebound SPU Tenis Sporları Zemin Kaplaması
| Ambalaj bilgileri: | Varil/palet içinde paketleyin |
|---|---|
| Teslim süresi: | Depozitonuzun ardından 15 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
SPU Tenis Sporları Zemin Kaplamaları için 75Slid Sürtünme
| Malzeme: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Su geçirgenliği: | 0 mm/dak |
| Renk: | Mavi veya özelleştirebilirsiniz |
%853 Kopma Uzaması CN-S02 SPU Okul Tenis Sporları Zemin Kaplaması
| Malzeme: | Silikon Poliüre |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
| Garanti: | 5 yıl |
0.048 Wearabiity CN-S02 Silikon PU Tenis Zemin Kaplaması ve Kaymaz ve Su Geçirmez
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Garanti: | 5 yıl |
Kabarcık Yok, Soyulma Yok ve Renk Değişikliği Yok CN-S02 Silikonlu PU Döşeme ve Yüksek Geri Tepme Yok
| Malzeme: | silikon poliüre |
|---|---|
| Başvuru: | açık hava okul stadyumları ve spor salonları |
| Renk: | Kırmızı veya özelleştirebilirsiniz |
İnşaat Kırıntısı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı Su Emülsiyonu
| Yapıştırma İşlevi:: | Yapısal Yapıştırıcı |
|---|---|
| Morfoloji:: | Su Emülsiyonu |
| Uygulama:: | İnşaat |
Sıvı Kaplama SPU Döşeme, Sentetik Kapalı Kauçuk Basketbol Sahası
| İşlev:: | Su geçirmez, Ses Geçirmez, Kaymaz, vb. |
|---|---|
| Uygulama:: | Spor Sahası, Spor Bahçesi |
| Özellik:: | Çevre Dostu, Çevre içermez |
Oyun Alanı SPU Döşeme, Olimpik Park Sentetik Basketbol Sahası
| İşlev:: | Güzel Dekorasyon, Ses Geçirmez, Güvenli Koruma |
|---|---|
| Uygulama:: | Vairoud Spor Sahası, Spor Bahçesi, Spor Oyunu |
| Özellik:: | Çevre Dostu, Çevreye Duyarlı, Tüm Hava Koşulları |

