Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ epdm granules all weather flooring ] eşleşme 128 Ürünler.
Kırmızı Yeşil Epdm Kauçuk Kırıntı Spor Bahçesi ve Suni Çim Dolgusu
| Rengi:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, vb, özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| EPDM ve PU bağlayıcı karışımı oranı: | PU bağlayıcı: EPDM =1: 6 veya 1:5.5 |
| Standart Boyutlar:: | 0.5-1.5mm, 1-4mm, 0.5-2.5mm, 2-4mm, Özel |
Koşu Parkuru EPDM Kauçuk Zemin Kaplama Sarı EPDM Oyun Alanı Yüzeyi
| Ürün adı:: | EPDM Zemin Kaplama, EPDM Kauçuk Zemin Kaplama, EPDM Granül Zemin Kaplama |
|---|---|
| Ürün yapısı::: | EPDM PU bağlayıcı ile karıştırılarak zemine serilir |
| Uygulama:: | Koşu parkuru, fitness alanı, egzersiz alanı, spor ve oyun alanı |
UV Dayanımı Renk Kalıcı EPDM Kauçuk Zemin Kaplama ITF EPDM Yer Karosu
| Ürün adı:: | Kauçuk EPDM Zemin Kaplama, EPDM Granül Zemin Kaplama |
|---|---|
| Ürün yapısı::: | PU ile EPDM Karışımı |
| Uygulama:: | Koşu parkuru, Yürüyüş yolu, fitness alanı, egzersiz alanı, spor ve oyun alanı |
Islak Dökme Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı Şeffaf EPDM Bağlayıcı
| Ürün adı:: | PU yapıştırıcı, PU yapıştırıcı, Poliüretan bağlayıcı |
|---|---|
| Başvuru:: | Koşu Parkuru Kaplaması, Spor Zemin Kaplaması, Oyun Alanı Zemin Kaplaması |
| Tip:: | Tek bileşenli PU |
EPDM Poliüretan Tutkal PU Yapıştırıcı Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
| Ürün adı:: | PU Bağlayıcı, PU Yapıştırıcı, Poliüretan Bağlayıcı |
|---|---|
| Başvuru:: | çocuk oyun alanı döşemesi, koşu parkuru, spor döşemesi |
| Yapıştırma İşlevi:: | Güçlü Yapışma, iyi yapışma |
Suni Çim Asit Alkali Direnci İçin Mor Kauçuk Granüller
| Malzeme:: | etilen-propilen-dien-terpolimer kauçuk |
|---|---|
| Rengi:: | Kırmızı, Yeşil, Sarı, Mavi, Turuncu, Mor vb. |
| Standart Boyutlar:: | 0.5 - 2.0mm, 0.5-2.5mm |
Atletik Koşu Pisti için IAAF Yeşil EPDM Kauçuk Kırıntı
| Renk:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, seçim için çeşitli parlak renkler |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| EPDM ve PU bağlayıcı karışım oranı: | PU bağlayıcı: EPDM = 1kg: 5.5kg veya 1kg: 6kg |
4mm Dış Mekan Geri Dönüşümlü Kauçuk Granüller Aşınma Direnci
| Renk:: | Kırmızı, Mavi, çeşitli renkler |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| Standart Ölçüler:: | 1-4 mm veya isteğe göre |
Anti UV Renk Kalıcı EPDM Kauçuk Granüller
| Renk:: | Mavi, Kırmızı, Sarı, Mor, Yeşil, çeşitli parlak renkler |
|---|---|
| Malzeme:: | etilen-propilen-dien-terpolimer kauçuk |
| Standart Boyutlar:: | 0.5-1.5mm, 1-2.5mm, 1-3mm. 0,5-1,5 mm, 1-2,5 mm, 1-3 mm. 2-4mm, per request |
Oyun Alanı Islak Dökün Kauçuk Granüller Esnek Yüzey Kaplama Malzemesi
| Rengi:: | Kırmızı, Mavi, Portakal, Gren, çeşitli renkler |
|---|---|
| İşlev:: | Renkli dekorasyon, Güvenlik Koruması |
| Standart Boyutlar:: | 0,5mm-5,0mm, 1-4mm, 0,5-1mm.1-2mm.2-4mm.3-5mm, 0,5-1mm 1-2mm 2-4mm 3-5mm, Özelleştirilmiş |

