Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ blue outdoor playground rubber flooring ] eşleşme 115 Ürünler.
EPDM Kauçuk Zemin Kaplama, Mavi Açık Oyun Alanı Kauçuk Zemin Kaplama
| Malzeme:: | EPDM granülleri ve PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karıştırma oranı:: | PU Bağlayıcı: EPDM granulu = 1: 5.5 veya 1: 6 |
| Kurşun zamanı:: | 7-10 gün |
Mavi Açık Oyun Alanı Kauçuk Paspaslar Islak Dökün EPDM Granüller
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karışım oranı:: | PU Bağlayıcı : EPDM granül = 1kg : 5.5kg veya 1kg:6kg |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Kaymaz Açık Oyun Alanı PU bağlayıcı EPDM Islak Dökme Kauçuk Zemin
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %10, %12, %14, %20, %22, %25, %35, %40 vb. |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Oyun alanı Dış EPDM Kauçuk Yer Termal Izolasyon Renkli
| Malzeme:: | EPDM |
|---|---|
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %8-20 vs. |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
EPDM Kauçuk Zemin Kaplama ISO Açık Oyun Alanı Kauçuk Paspaslar
| Ürün adı:: | EPDM Kauçuk Döşeme, EPDM Granül döşeme, |
|---|---|
| Ürün yapısı::: | PU bağlayıcı ile karıştırma ve zemine serme |
| Kullanım:: | oyun alanı, spor alanı, fitness alanı |
Play Park Kauçuk Zemin Kaplama Ozona Dayanıklı Anti UV
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karışım oranı:: | PU Bağlayıcı : EPDM granül = 1kg : 5.5kg veya 1kg:6kg |
| Kauçuk Granül İçeriği:: | %10, %12, %14, %20, %22, %25, %35 vb. |
Fitness / Egzersiz Oyun Alanı İçin Açık Profesyonel EPDM Kauçuk Zemin
| Malzeme: | EPDM Granüller |
|---|---|
| Renk: | kırmızı/yeşil/sarı/mavi |
| Sıkıştırma kurtarma oranı: | %98,5 |
UV Dayanımlı EPDM Kauçuk Zemin Kaplama 2mm Çocuklar İçin Güvenli Dış Mekan Zemin Kaplama
| Ürün adı:: | EPDM Döşeme, EPDM kauçuk döşeme, oyun alanı döşeme |
|---|---|
| Ürün yapısı::: | PU bağlayıcı ve EPDM Yerine Dökün |
| Uygulama:: | Kauçuk oyun alanı, koşu parkuru, koşu parkuru |
2.0Mpa Kauçuk Fayans Açık Oyun Alanı Kaymaz ISO14001
| Malzeme:: | EPDM, PU bağlayıcı |
|---|---|
| Karışım oranı:: | PU Bağlayıcı : EPDM granül = 1kg : 5.5kg veya 1kg:6kg |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
Çocuk Bahçesi Döşeme EPDM Kauçuk Granüller Parlak Renk
| Renk:: | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor, özelleştir |
|---|---|
| Malzeme:: | EPDM-Polimer |
| EPDM ve PU bağlayıcı karışım oranı: | EPDM: PU = 1: 5.5 veya 1: 6 |

