Tüm ürünler
-
Kauçuk Koşu Parkuru
-
PU Koşu Parkuru
-
Sentetik Koşu Parkuru
-
PVC spor Döşeme
-
SPU Döşeme
-
Sentetik Basketbol Sahası Zemini
-
Tenis Kortu Döşeme
-
Otopark Epoksi Zemin Kaplaması
-
EPDM Kauçuk Zemin
-
EPDM Kauçuk Granül
-
PP Kilitli Spor Zemin Kaplaması
-
Kauçuk Spor Paspasları
-
Sentetik Suni Çim
-
Kırıntı Kauçuk Poliüretan Bağlayıcı
-
Koşu Parkuru Kurulum Makineleri
-
JacksonCN Sports güvenilir bir şirkettir, Mükemmel ürünler ve hizmetler sunar. -
AndrewSatın almamızdan çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ athletic pu running track ] eşleşme 197 Ürünler.
Herhangi bir atletizm antrenmanı için yüksek performanslı kendi düğümlü kauçuk koşu pistleri
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| Şok Emme Oranı: | >%38,9 |
13 mm kalınlığında, hava durumuna karşı IAAF sertifikası olan kauçuklu koşu pistleri
| UV Dayanımı: | - Evet. |
|---|---|
| yangın direnci: | - Evet. |
| Kurulum: | Sakin ol. |
Kolay Kurulum Yangına dayanıklı Koşu Yolu Anti UV Kauçuk Koşu Yolu
| Malzeme: | Lastik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| şok emilimi: | Yüksek |
IAAF Sentetik Kauçuk Koşu Parkuru Patinaj Önleyici PU Bağlayıcı ve EPDM Granül Kauçuk Koşu Parkuru
| Kalınlık:: | 13 mm |
|---|---|
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
| Sürtünme faktörü:: | 0,56 |
Iaaf Sertifikalı Okul İnşaatı SPU Sentetik Koşu Pisti
| Malzeme: | Silisyum Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlık: | 13mm |
| şok emilimi: | %35,8 |
Açık hava Anti UV Tam PU Tipi Kauçuk Koşu Yolu Kolay Temizlik ve Bakım
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| Çekim Gücü: | 0.4-0.8Mpa |
ISSS Dikişsiz Poliüretan Spor Zeminleri Patinaj Önleyici Atletik Koşu Parkuru
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >% 35 |
Mavi püskürtme tipi kauçuk koşu pistleri IAAF sertifikası ile UV karşıt, toksik olmayan
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Kalınlığı: | 13mm |
| Türü: | Sprey kaplama |
ISO sentetik kauçuk koşu pist ses geçirmez giyim dayanıklı pist zemini
| Oyun:: | Spor sahası |
|---|---|
| Kalınlık:: | 13mm |
| Şok Emme Oranı:: | >%35 |
İç mekan dış mekan için özelleştirilmiş SPU Koşu Parkuru Döşeme
| Malzeme: | SPU |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı yeşil mavi |
| Kalınlık: | 13mm |

